Sayfa 528/1002 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: Viop-XXXI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Yalniz ne ülkeyiz be, bi damat demek bile doları uçurmaya yetiyor... Her yerde dolar kiprasiyor, bizde bir tarafına roket takiyor, damat gücü...

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    "Damat" demek yasaklansın... Lugatlardan çıkartılsın.
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bazı arkadaşlar vob da işlem yapıyor ama dövizin neden böyle sert çıktığından haberi mi yok algı mı yapıyorlar anlamak mümkün değil....
    Biz hangi ülkelerle anılıyoruz...size zahmet para birimlri ne kadar değer kaybetmiş bir bakın....bu fanatizim size kazandırmaz....olaylara objektif bakın....
    Aynen öyle 1.60 gördü ABD tahvili,
    güney Afrika ,brezilya,meksika %3,5-4.00 değer kaybetti.
    Rus rublesi 1,5 değer kaybetti böyle devam etti o çubuk yaptığında.

Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Dolar 7.24 direnci kırılmazsa endeks biraz soluk alır..7.24 üstü kalıcılık doları 7.51 e kadar götürür..merkez bankası istemez daha erken rezerv toplamadı..Endeks şelale moduna alacaksa 7.24 üstü kapanışlar işaret verir..şahsen doları takip ediyorum endeks yönü konusunda..
    Her şey teknik ilerliyor..7.51 e kadar panik yok..merkez ne yapar eder 1-2 hafta içinde dövizin yönünü aşağı çevirir..Çevirmek zorunda yoksa yaza doğru enflasyonda gevşemeye bağlı ufak ufak faiz düşürme planları suya düşer ve aksine artan dolardan dolayı enflasyonla baş etmek için faiz artırmak zorunda bile kalır planlar ötelenir bu da durgunluğa sebep olur ve kendi bacaklarına sıkarlar..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bistten yüzümüz gülmedi ama dolar poz. undan kâr yazdık yine ne varsa gavurun parasında var
    6.95-7.00 den bende az miktar almıştım.

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    abi pozisyon yok herhalde rahatsın.....
    Ben günlük al satla defteri kapatıyorum. Uyku problemi var ne zaman uyanacagim belki değil. Öğleyi buluyor bazen. Ha bu günlük rahatım bu oc Bofa ve Yapikredi robotlarinin anasını. m. Milletin ırzına geçiyor. Tavana 3 kademe varken eksi dip böyle olur mu

6. Yatigidin. Yarın konuşma yok. Böyle günlerde ortada durmaz.

Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Ve çattyyyyyyttttt

Halkımızın gücünün önüde kimse duramaz

Adamı böyle kazığa oturtur TÜrk halkı

Kur 7.40
    Türk halkı mı aldı şimdi....

8.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

görüntü ''2'' nolu bölgeye doğru, form günlük grafik olduğundan günlük indikatörlerle hedef takip edilmeli, yarın için

1607.53 üstü kapanışlar ancak short görüntüyü değiştirebilir
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    if(c>181390,short,long)

tezim bu düşüş esnasında dahi geçerlidir, bkz önceki analizler,

bu hafta dahil 26 (2+12+12) hafta süresince yukarıda ki şartın gerçekleşeceğini bu hedef geçilmesi sonrasındaysa, ancak ozaman agresif ve global, sp öncülüğünde shortun şelale cinsinden geleceğini öngörüyorum (burada 2 11 haftadan kalan son 2 hafta) ve

bunu sıkışmaları aşağıdaki fibonacci yelpazelerine üçgen kurdurarak takip ediyorum,

26 hafta süresincede shortuz ama short içinde hedef puana doğru long dürtüleceğini öngörüyorum,

zaman 11+12+12+8+17=60 hafta süresince shortuz ama bu short süresinde hedef puanın görüleceğini öngörmekteyim,..son 25 haftada ise özellikle 17 haftalık bölümde şelale tarzı global short öngörüyorum,

ilk 11 haftanın son 2 haftasındayız, bu hafata dahil önümüzdeki hafta 11 hafta biter 12 hafta başlar,

yatırım tavsiyesi değildir, bir süredir bir realize ve short piyasa içindeyiz,..önce bu short piyasayı oynamalı ve sonlandırmalıyız, bu olana bitene kadar yukarıdaki yorum analiz fludur, ilk yorumumda belirtmiştim bunu
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Sayfa 528/1002 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •