Sayfa 556/1002 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Dolar burdan salarsa gram altın un ufak olur. Resmen gang bang yaptılar sarışına.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
     Alıntı Originally Posted by mcornek Yazıyı Oku
    Sn.ABKA altın için 1500 demiştiniz ama aralarda destek noktası olarak gördüğünüz yerler var mıdır?
    hiç altına bulaşmadım.bulaşırsam da oraya gelirse alırım demiştim...altın hakkında ayrıntılı bir teknik analizim yok.TOK ALICI KIVAMINDA bir yorum/18-24 ay)..fibo,geçmiş hareketlere binaen dedim.elbette arada bir sürü destek vardır ama bu konuda bilgi sahibi değilim..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

SIKINTI büyük!

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT (son 1 saat BOFA iyi mal aldı, hafta sonu ABD den iyi bir haber mi gelecek acaba!)

Eşleştirmede de iyi mal almış 358 den 416 mlyn a çıkarmış,,,
    Önceleri bu satışları olası bir baskın erken seçime yormuştum. Şahsımın "inadına kanal İstanbul" sözleri ve QNBnin satışları, yine Katar swapları ve doların yükselişi,
    Katar ile ilişkilerde bir sorun mu var diye düşünmeden edemiyor insan.
    Varsa sıkıntı gerçekten büyük.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    hiç altına bulaşmadım.bulaşırsam da oraya gelirse alırım demiştim...altın hakkında ayrıntılı bir teknik analizim yok.TOK ALICI KIVAMINDA bir yorum/18-24 ay)..fibo,geçmiş hareketlere binaen dedim.elbette arada bir sürü destek vardır ama bu konuda bilgi sahibi değilim..
    Teşekkür ederim keşke her şeyde tok alıcı olabilsek.

Dow 30k ya yakın kapar bence

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Önceleri bu satışları olası bir baskın erken seçime yormuştum. Şahsımın "inadına kanal İstanbul" sözleri ve QNBnin satışları, yine Katar swapları ve doların yükselişi,
    Katar ile ilişkilerde bir sorun mu var diye düşünmeden edemiyor insan.
    Varsa sıkıntı gerçekten büyük.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    jas hocam keşke katar'la çok sıkıntılarımız olsa da gerçekten üretim yapan ülkelere yüzümüzü dönsek,üretsek. şu cümlende katar yerine azerbaycan desen vallahi zoruma gitmez.

sömürge ülkesi mi olduk ki mandater arıyoruz? olduksak desinler ki olduk biz de işimize bakalım.

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    jas hocam keşke katar'la çok sıkıntılarımız olsa da gerçekten üretim yapan ülkelere yüzümüzü dönsek,üretsek. şu cümlende katar yerine azerbaycan desen vallahi zoruma gitmez.

sömürge ülkesi mi olduk ki mandater arıyoruz? olduksak desinler ki olduk biz de işimize bakalım.
    Sn el turco,
    Ne yazık ki ne kadar zorumuza gitse de dibi delik MB ile, betoncu zihniyetle, üretim yerine tüketim toplumu haline getirilmemizle, yolsuzluklara batmış yarı sömürge, dikta ülkesi halindeyiz. Aksini iddia eden S400leri hangarda çürütmemize bile karşı çıkanlara ne yapabildiğimizi, Akdeniz'e neden gemi çıkaramadığımızı sorgulasın derim.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Sayfa 556/1002 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •