Sayfa 729/1002 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Sanırım bu pandemic muhabbeti ile, oyuncu sayısı arttığı için volaliteyi yüksek tutup borsalara fazla vurmadan testere ile yukarı götürecekler, bizimki de dahil,
    Sert vururlarsa, bir çok yeni oyuncu çıkar gider ama ufak ufak kırparlarsa, ky de para bitmez mantığı ile tırtıklaya tırtıklaya götürürler yukarı
    Eeee, endeksleri, hisseler uzunda yukarı gitmeye devam ederse, yeni yeni oyuncular ve ekstra paralar da borsalara girer... Böylelikle pasta daha da büyür vs vs vs....
    Sanırım gidişat bu yönde dünyada...

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,616
    DOW eksiden artıya geçti..teşvikin 100. kere onaylanması olabilir mi?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Bölge valisi de geldi. Duyan da her şeyi çözmüş burda tavsiye akıl dağıtıyor zanneder. Seninki sana yetiyor mu acaba

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    benim aklım bana kıt kanaat yetiyor da.

sen millete short yapan gitdsin hayır yapsın dua alsın derken AKIL yerine başka bişey mi vermiş oluyorsun.
    senden akıl alacak olanın kendi aklı yok mu. short yada long yapacak karar veremiyor mu?

benim okumam yazmam yok kör cahilim diye beni köyde muhtar yapmadılar şehre postaladılar.
    sayende Bölge valisi de oldum

İç anadolu bölgesi mi diye sorayım nerede valiyim ?
    Bear_Bull
    @BearBull26

4. Viop güniçi Manuel işlemlerinizde, ağırlıklı olarak hangi grafiğe önem veriyorsunuz,
    1dk 5dk 15dk vs.
    Ve neden, bu konuda biraz konuşabilir miyiz ve bilgi paylaşabilir misiniz?
    Ne kadar doğru bilmem ama ben 15 dk ve 1 sa üzerinden yürüyorum genelde

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Akşam bakalım kasaya ne durumda, bence bugün eksilmiştir jeton sayısı, belli de olmaz tabii, bakalım bakalım.
    emeği geçenlere teşekkürler... İyi akşamlar... iyi tatiller
    Bilemedik, kasa bugün de artmış, taze gıcır gıcır yeni jeton atılmış makinaya, aps 491bin olmuş

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Bu üç binci kimdir acaba ???

Derdi nedir ???

7.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

hedefe girdi ama henüz oturmadı(2 nolu bant ), bumerang demiştim bumerang devam ediyor,...
    bkz önceki analizler

bkz önceki, daha önceki ve ilk yazılanlar,

7.75 civarına 6.90 lardan(alt bant) beklentim vardı ama umarım 7.75 leri de daha yukarı tepip gitmez (24 hafta ilk analizden bu yana kalan için) ''yayık ayranı'' demiştim ama,,

zaman analizlerinde 60 haftanın son 17 haftasına da agresif demiştim, 8 hazırlayıp 17 vuracaktı, hatırlayın bkz zaman analizleri,...

ilk bölüm(yayık ayranı dediğim) tutarsa ki bu büyük olasılık son 17 haftaya hedef fiyat koyacam usd ye,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

8. KRDMD bugün eski zirvesinin üzerini gördü, 4 kademe kadar, üzerinde kapatamadı ama alımlar güçlü...

Bu durumda EREGL in 16.50 zirvesini test etmesini beklemek herhalde yanlış olmaz...

Bugünkü kapanışa göre 70 ( min ) kademe marj yapar...

Ya da siz şort açın ya boşverin ereğli mereğliyi...

Nasıl olsa bizim piyasa yapıcı bunu da yanlış fiyatlıyordur, en doğrusunu bizim my bilir...

Sayfa 729/1002 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •