Sayfa 772/1002 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: Viop-XXXI

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    maşallah uçarak çıkmış merdivenlerden...ünv. mezun oluyor hemen başbakanlık basın halkla ilişkiler müşaviri oluyor...inanılmaz yahu...sonra çalıştığı yerde uzm yrd. olarak başlıyor 7-8 senede kurumun başkanı oluyor...şaka gibi...
    Asıl bu ülkede buna şaşırmak şaka gibi
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Perla Yazıyı Oku
    Nakış gibi

maşallah uçarak çıkmış merdivenlerden...ünv. mezun oluyor hemen başbakanlık basın halkla ilişkiler müşaviri oluyor...inanılmaz yahu...sonra çalıştığı yerde uzm yrd. olarak başlıyor 7-8 senede kurumun başkanı oluyor...şaka gibi...
    Eskiden 12 yılda daire başkanlığına çıkılırdı. Bu 8 yılda kurum başkanı olmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    vallahi şok geçirdim yemin ediyorum...nasıl oluyor bu işler ya? aklım almıyor...eşim 12-13 yıl bu ülkenin en büyük en baba şirketlerinden birisinde çalıştı...şeflikten öteye gidemedi...en sonunda bastı istifayı çıktı...ama aynı şirkette kendisinin elinin altına iş öğrensin diye verdikleri kız sırf şirkette bir tane koordinatörle evlendi diye eşimin üstüne müdür yaptılar...insanın aklıyla alay etmektir bu ya...şimdi bakıyorum bu herifin CV'sine nasıl bir jet hızıyla çıkmış abicim basamakları...

Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Asıl bu ülkede buna şaşırmak şaka gibi

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen anlamamışsın, neyse anlıycağın şekilde süüüleyim

2022 yılının 4.ayından önce eski tepeyi 8.50 yi geçemez bu
    Dedim ya eski tepe yeni tepe anlamam kasaya gşren dolara kasadan çıkan dolara bakarım kasa boş. Kasayı sıfırla desem sana 54 milyar dolar bulman lazım kasayı sıfırlamak için
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Eskiden 12 yılda daire başkanlığına çıkılırdı. Bu 8 yılda kurum başkanı olmuş
    16 yıl hizmetim var başladığım yerin 2 tık üstündeyim ama ufo gören masum köylü gibi de bakmıyorum olaya. normaldir.

7. Padisahin oglunun arkadasi diye yazdim hatta arkadas kelimesi az gelir kardes kadar yakinlar .
    Mevki icin kotu birisi degil ama kontrol mekanizmasi kendisinde olmadigi icin iyi kotu olmasi onemli degil] . ama bu buzdaginin gorunen kirmi gorunmeyen kisminda okuma yazmayayi sonradan ogrenenler yandaslik master i ile bu mevkilere geliyor
    ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Arda ERMUT çalışkan ve zeki ....isabetli oldu.....
    Bademliğe devammmmmmmmmm...Güzel...

Atanan adam özel sektör tecrübesi olmayan, tümüyle particilikten oraya buraya atanmış bi adam. Geçmişine bak, bomboş...Hiçbir şey yok. Akp'nin yaptığı yönetim kurulu atamaları filan var. Atıyor imzasını, alıyor parasını... Ve bu hiçbir şey olmayan adamı Türkiye'nin en büyük fonunun başına atıyorlar ve senin gibi yandaşlarda iyi oldu diyo. Zaten hakkında söyleyebileceğin bir şey olmadığı için çalışkan&zeki demişsin. Dünyada hiç bir büyük şirket kendini kanıtlamamış ve yeteri kadar donanımı(eğitim olarak) insanları çalışkan ve zeki diye atamaz. Bu ancak akp gibi particilik yapan oluşumlarda olur. Bu yetisiz insanların hak etmediği yerlere atanmasını tüm gücümüzle eleştirmek yerine "isabetli oldu" demek ise bu ülkeye yapılabilecek en büyük kötülük. Zaten şu an ülkenin çöp durumda olması, papua yeni gine'den hallice olmasının sebebi bu kalitesiz tayfanın ülke yönetiminin her yerine sızmış olması. Badem bıyıklı, eğitimsiz, görgüsüz, kültürsüz sıradan adamların en üst mevkilerde olduğu bir vasat ülke durumundayız şu an. Bu düzelecek ise KALİTELİ insanlarla olur...

Bu adamı Varlık fonuna ceo değil, küçük bir kobiye müdür olarak almazsın şu an. Durum budur...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Sayfa 772/1002 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •