Sayfa 790/1002 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. testere başlamadı mı?

2. Hacı saat 16 oldu neredeyse....
    Ne sıkıcı Bi gün ya... Adamlar para dağıtıyor ben alamıyorum. Daraldım iyice... Neyse son 15 dk duruma göre longlarım Bişiler, artık bahtımıza ne çıkarsa... Bunaldım ya.. Bir de bu enkai neden düşmez? Ne zaman elimde olsa hep düşer, çıksa da düşer, düşse de düşer, bugün çivi çaktı, düşmeyeceği tuttu, alamıyorum pisliği geriye

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Sasa ,bugün güzel fırsat verdi
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. Abi bu imam hatip mevzusu nedir? Bırakın bu işleri ya,
    Eğitim kaliteli olduktan sonra ha imam hatip ha düz.. Vs
    Ha, eğitim ne kadar kaliteli ülkede???? O bambaşka bir konu... Hiç açmayalım o konuyu, çıkamayız...

O değil de, bu pala ne halt yicek, kestiren var mı??? Yada teknik yorumu olan?

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5. Güzel ülkemin güzel insanı dolara abanıyor gene, milli parayı dolar yapacaklar bu gidişle.... Vah ki ne vah, keşke dolar 0.50 olsa)))))

6. Deh Lehrer arkadaşa katılıyorum, o zamanlar ÖSS full artı full çekse bile katsayıdan dolayı giremez

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,659
     Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Tahminime göre o arkdaşın imam hatibe gittiği yıllarda katsayı problemi vardır. Öss'de full yapsa bile boğaziçi imkansız
    KATSAYI 1999 DA İTİBAREN UYGULANDI. 1998 öysde ve öncesinde bu uygulanmadı..yani 1980-81 doğumlu olup ilk defa girenlere bu işlemedi..1980 doğumlu olan 1997 veya 1998 de girdi..adamı tanımam etmem..ama ideolojik olarak nefret edilen okullardan da harika başarılar çıkar..

bu arkadaş 1980 doğumlu
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. gece seansında abd borsaları net bir bilgi veriri

dow 32 altı ve üstüne göre poz alacak bu fakir

Sayfa 790/1002 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz