Sayfa 908/1002 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: Viop-XXXI

GARAN_ ben paldır küldür 8.64 arasında 8.20 gibi bir boşluk var yazdım. bu doğru ama bakalım 8.64 kırılacakmı.. ama kırılırsa vadeciler güzel ekmek yer. aslında vadecilere her gün ekmek varda, ne varsa bu viop ta peşini bırakmıyosunuz
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Nerde o eski hobidikler....
    "Efendiler, yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz"...

3.  Alıntı Originally Posted by eşkiya Yazıyı Oku
    Nerde o eski hobidikler....
    burdayuz

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    burdayuz
    o.ooo.. kimleri görüyoruz böyle...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...t-dusus/247931

Uçmayan uçaklar
    Yüzde 60 70 düşen yolcu sayıları
    Ama pandemi öncesi fiyatlamalar pegasus da

THY bugün yüzde 2 artı..

Efendim bankalarda batık kredi var mış mışş da ondan bi türlü başlarını kaldıramıyor muş..
    ba ba baaaa...
    Yurtdışında havayolu şirketi hisseleri uçuyor . Eğer pandemi biterse seneye thy yi 30 liradan pegasusu 150 liradan alamazsın .Adamlar boşuna toplamadı yani

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    o.ooo.. kimleri görüyoruz böyle...
    eyvallah hatırlanmak güzel.......yıllar yıllar önce idi oyun dışı kalmıştık.

burdayuz Bunlar iyi günlerimiz. Allah türkiyemizi korusun. Allaha emanet olun. Herkez herşeye hazırlıklı olsun. Oyunları tıkır tıkır işliyor. Biz sadece bulmaca cözüyoruz. Öözene kadarda iş işten geçiyor.
    4 yıl önce bunları yazmış ve çekip gitmişti.....hangi oyun tıkır tıkır işliyor ....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

eyvallah hatırlanmak güzel.......yıllar yıllar önce idi oyun dışı kalmıştık.
    ben bi kere daha gördüm burda ama, kafa daldı gitti. üst üste mesajlarda yığılınca... hatırlamazmıyım. ee.. şimdi durumlar? vartant deme. o iş bitti. ısc teke düştü kafasına göre alıp veriyor

Sayfa 908/1002 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •