Sayfa 317/1002 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Pasta ilginç.

Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    SASA da fiyat pahalımı pahalı , borçları var mı var .
    Yalnız hipodromdaki iyi bir at gibi düşünün ,
    Koşularına bakın , derecelerine bakın ,
    START dan çıktığında koşuyor
    Ha kim durdurabilir patron yeter oğlum DİNLEN derse.
    Yada SPK

3. Temsili sasa shortcusu

YTD

https://twitter.com/KarlSmithCFA/sta...859243520?s=19

Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    BOFA, SASA tahtasından kaçıyor yine...

BOFA ya güvenip şort açan, 8 kere battı...

4.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    iyi akşamlar ... 3100 lot ekgyo 2.60 ve 2 .61 den şort açtım( o hesaptaki tüm paraya)... baktım kağıt gidiyor 2.65 den kapamak istedim... .. ben 3300 lot açtım sanıyordum..

3.300 lot long girdim.. 2.65den... işleminiz şu numara ile kayda alınmıştır yazısı geldi ama işlem gerçekleşmemiş.. tekrar 2.67den girdim.. aynı yazı işlem yine gerçekleşmedi...aracı kurumu aradım 3100 lotu 2.68den kapadık...

durumu anlattım bana söyledikleri.... teminat yetersizliğinden sistem emri iptal etmiş...

200 lot alım için teminat nasıl yetersiz kalıyor anlayabilmiş değilim...hatalarının telafisini istedim ama ne olur bilmiyorum..

bu durumda ben haklımıyım haksızmıyım... haklıysam ne yapmam gerekir şimdiden tşkkrlr....
    iyi akşamlar herkese..... gecen gün böyle bir sorunumu paylaşmıştım....... sorunun nedeni yatırım firması değil viop merkezi otomatik iptal etmiş.....yani başka yatırım firmasıda olsa değişmiyor...

deniz yatırımdaki sorun 1000 lot üstü kontratları ekranda 1 ...2000 li kontratları 2 gösteriyor ..katları devam ediyor...böyle bir yazılım sorunu vardı..

bende sorunun yine kendilerinde olduğunu ekranda konrat sayımı göremediğim için ki aklımda 3300 kontrat kalmıştı... pozisyonu kapatamadığımı ifade ettim.. ve sorunu görsel olarak kendilerine gönderdim...

onlarda ilgili yazılım firması ile görüşerek sorunu anlamışlar ... ve hatayı giderecekler hem yazılım sorununu hemde bizim 3 kademenin bedelini ödeyecekler......soruna ilgilenip cevap yazan herkese teşekkür ederim...

5.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Pasta ilginç.

Kabaca, ky short, aga long mu demek bu acaba?

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Pasta ilginç.

Spotta ilginç
    Spotta sağını vadelide alarak hedge etmiş

7. Selamlar kardeşlerim
    Epeydir yazamamıştım. Umarım herkes sağlıklıdır. Sağlıktan gerisi boş iş.

Dolar 8.25 tl civarı iken büyük balonu şişirdiler, yeri 6.50-6.70 arası olmalı benim matematiğe göre diye, defaeten belirtmiştim. Tepeyi kimse bilemez, ben de bilemem, 8,25 den 8,50 lere kadar gitmişti. Şu an 6,98 civarı. Balonun büyüğü sönmüş, çok cüzzi bi kısım var, ince bi dudak payı. Ecnebilerin, Fair price dedikleri makul fiyat benim hesaplamamda 6,50-6,70 arası çıkıyor , illa ki oralara gelir mi bilemem, daha da aşağı gider mi onu da bilemem. Benim matematikte çıkan bu..
    Tüm godoman yerli aracı kurum analistleri vs ler tvlerde ya da raporlarda 7.20 altı yok diyorlardı))) yok teknik analize yok mekanik analize göre vs)) masallar masallar
    —-///

Altın için 2050$ civarı , altını dünyada 750$ çıkaran ülkelerde var, 1000$ çıkaran ülkeler de. Bu yüzden 2000$ lı 1900$ li fiyatlamalar, bana göre büyük balon yazmıştım.
    Şu an 1770$ civarı.
    Altının, ons için Fair price, makul değeri herkese göre değişir. Ben 1500$ lara düşmeden almam. Sizleri bilemem.
    Bu virüs le altını şişirdiler. Öncesinde de Abd-Çin ticaret savaşı , yok Kuzeykore füze vs güvenli liman masalları ile şişirmişlerdi, hafızanızı tazeliyim istedim))
    Şimdi aşı yaygınlaştıkça, ülke mb ve traderlar satışa geçti..

Hiç unutmuyorum şu örneği defaeten vermiştim. Ekonomi bilmem ne TV de,
    Eli kolu çok oynayan bi zat, 2000$ a düştüğünde , yok fibonacci yok teknik mekanik analize göre 1900 $ altı yok
    Altın düşecek olsa, teknik önceden haber verir gibi saçma sapan bişeyler anlatmıştı..
    Buyrun 1770$. Önceden ben haber vermiştim)))
    Neyse;
    Şunu asla unutmayın. Hayatta herşeyin bir maliyeti vardır.

Fiyatlar; spekülasyon ya da manüpülasyona göre şekillenir

Ederler ise: maliyet ve Ekonomik Arz-Talep dengesine göre...iktisadın 1. Kuralına göre.
    —///

Araba fiyatlarında ki büyük balon halen devam ediyor. Orda kısmi sönme var;

Lakin, fiyatlar ile gerçek ederler arasında
    Bana göre halen büyük makas var..

—-///
    Şirket hisse yatırımı yapanlar için de
    Şirket bilançolarını çeyrek çeyrek inceleyin...
    Büyüyen ve kar eden bir şirketin fiyatı hep artar
    Küçülen ve zarar eden bir şirketin fiyatı ise hep düşer

Bunlara göre fiyatlanmıyorsa, orda manipülasyon vardır.
    Bi zaman sonra, fiyatlar illa ki gerçek ederlere temas eder...
    —-///
    Para, Altın.. vs.. bunlar ticarette kullanılan takas araçlarıdır. Yatırım araçları değil
    Yatırım aracı; şirketlerin hisse senetleridir.
    Bu klasik geyiğimi yine yapayım))

Şu anda bana göre dünyada bu digital para balonunu şişiriyorlar. Daha çok şişer mi ? Patlar mı? Bilemiyorum. Pek anladığım birşey değil. Lakin Titan vs den bana göre farkı yok. Fair price , kim neye göre nasıl hesaplar, ya da hesaplanıyor, onu da bilemiyorum..
    Bu işi hayatta tutabilmek için ekran kartı vs elenktrik gerekiyormuş. Bi gün fişini çekmezler umarım elenktriğin...

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    Yada SPK
    CAHO ,

Kuşta Kahraman var , kimin yeğeni biliyormusun, badem sisteminde çooooooooooooooook değişik oyuncular mevcut.
    SPK demişsin tahtada yüklü karşı pozisyon var ise onları gömmek için gereken neyse yaparlar.
    2017 yapıldı 3 ay brüt takasta kaldı.

Sayfa 317/1002 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •