Sayfa 773/1002 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: Viop-XXXI

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    vallahi şok geçirdim yemin ediyorum...nasıl oluyor bu işler ya? aklım almıyor...eşim 12-13 yıl bu ülkenin en büyük en baba şirketlerinden birisinde çalıştı...şeflikten öteye gidemedi...en sonunda bastı istifayı çıktı...ama aynı şirkette kendisinin elinin altına iş öğrensin diye verdikleri kız sırf şirkette bir tane koordinatörle evlendi diye eşimin üstüne müdür yaptılar...insanın aklıyla alay etmektir bu ya...şimdi bakıyorum bu herifin CV'sine nasıl bir jet hızıyla çıkmış abicim basamakları...
    En azından Boğaziçi mezunu. Hep istemez miydik gençler yönetsin, dinamizm olsun diye.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Biraz bozduralım mı, yada biraz daha çıksın ordan bozdururuk
    Yarın kuyumcuya gidip bi miktar dollar bozdurcam, kısa zamanda çok kâr oldu, cebe atmam ilazım

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    vallahi şok geçirdim yemin ediyorum...nasıl oluyor bu işler ya? aklım almıyor...eşim 12-13 yıl bu ülkenin en büyük en baba şirketlerinden birisinde çalıştı...şeflikten öteye gidemedi...en sonunda bastı istifayı çıktı...ama aynı şirkette kendisinin elinin altına iş öğrensin diye verdikleri kız sırf şirkette bir tane koordinatörle evlendi diye eşimin üstüne müdür yaptılar...insanın aklıyla alay etmektir bu ya...şimdi bakıyorum bu herifin CV'sine nasıl bir jet hızıyla çıkmış abicim basamakları...
    https://m.patronlardunyasi.com/haber...i-cikti/168747

Nasıl çıktığı belli değil mi!

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    evet gayet normal görünüyor bu durumda...bizim şaşırmamız anormal oluyor

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    https://m.patronlardunyasi.com/haber...i-cikti/168747

Nasıl çıktığı belli değil mi!

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Kim gelirse gelsin göreve ne önemi var? Ya çokokrem diyen biri gelseydi

Kartal imam hatip lisesi olmazsa bu ülkenin hali nice olurdu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dow gidiyor... Endeks longladım uzun bir aradan sonra... Yarın da pay vadeli şortları kapatacağım ve banka almaya başlayacağım...

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1610 bi lonk daha poz oldu 4/10, arada trade de ettik yazamadik 20 üstü sattık 15 geri aldık falan filan. Bugün değişik bir gün oldu kısa senaryo kafamda yoktu ama kısa barlar ilk satışta da ikinci satışta da göstere göstere gelmiş. Ekran başında olmadığım için kaçmış. Sistemim Cuma testerede çarpılmış ama o yine Bugün de benden daha iyi iki kere short açmış biri 1630 - 1622 de karda iken stop yapmış 2. Short 1618 ve hala short devam ediyor. Bakalım çok ısrarcı olmayız yurt dışı böyle iken gömmeye devam ederlerse.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çağrı ,uygun yerden verirsin zarar etmeden....
    borsa başkanı istifa etmesi sanki abd istemiş gibi piyasa algıladı.....
    Borsa başkanını ATİLA nın yarın istifa ile ilgili açıklama yapacağı konuşuluyor .....

Sayfa 773/1002 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •