Sayfa 775/1002 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Türkiye'de son 24 saatte 139 bin 429 Kovid-19 testi yapıldı, 13 bin 215 kişinin testi pozitif çıktı, 64 kişi hayatını kaybetti. -AA

Aşılamaya rağmen vaka sayısı artmakta

2. dolar bazlı 2 cent altındayız.........197ler.....dıkkatlı olmak lazım
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bugün vaka sayıları dahada açıklanmadı
     Alıntı Originally Posted by Perla Yazıyı Oku
    Türkiye'de son 24 saatte 139 bin 429 Kovid-19 testi yapıldı, 13 bin 215 kişinin testi pozitif çıktı, 64 kişi hayatını kaybetti. -AA

Aşılamaya rağmen vaka sayısı artmakta
    Onun için geciktirmişler %20 bi günde koymuş üstüne
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. ABD Yunanistana 59 apachi helikopter, 350 zırhlı taşıyıcı tank, 60 paletli roketatar, 120 obüs tank, 119 kısa menzilli top vs. Baya yüklü bir yardım. Yunanistan da 10 a yakın us kullanım izni almış ABD.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Onun için geciktirmişler %20 bi günde koymuş üstüne
    Geçen seferde böyle 300-500 koyuyordu üstüne tedbirleri açıklayınca 3000-5000 koyuverdiler.mutasyonlu virüs gelmiş sen hertarafi açıyorsun hicmi bişey bilmiyorsun.tam karantina kurtarır bu durumu bakanın başını yemese bari.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    ABD Yunanistana 59 apachi helikopter, 350 zırhlı taşıyıcı tank, 60 paletli roketatar, 120 obüs tank, 119 kısa menzilli top vs. Baya yüklü bir yardım. Yunanistan da 10 a yakın us kullanım izni almış ABD.
    niyeti bozuk bunun, Dedeağaç ve hemem kuzeyinde Bulgaristan üzerinden boğazları by-pass ederek Karadeniz e açılmak istiyor,..aynı zamanda kendisine kafa tutan bir Türkiyeye karşıda konuşlanmış durumda yada en azından Yunanistanı rahatlattığı kesin,..

Ukrayna bahane edilerek Kuzeyde Karadenizde acılan bir cephe Kafkaslarada Azerbeyacanın kazanımlarını dahi tersine çevirerek Ermenistanı tekrar diriltebilir, güneyde Suriyede bulunan Rus gücünü zayıflatır ve Suriyede meydanı ABD-Pkk ya bırakır,..Suriyede güçlenen bir ABD ve Pkk Türkiyeyi demokrasi ve özgürlükler adı altında üniter yapısından daha fazla taviz vermeye zorlar,...

(son zamanda anaiden gündeme gelen anayasa işi bu manada çift taraflı kollanıyor olabilir)

o nedenle Türkiye ayak diremeyi bırakıp Suriyenin BM nezninde hali hazırda yasal temsilcisi olan güçlerle ( esad güçleri) şartlı olarak bir araya gelmeli,...bunu yapmak için ABD patriotunun bölgeye gelmesini beklememeliydi,..geç kalıyor hep
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

7. Bu saatte doları Japonlar mi ingilazlarmi alıyor. Nöbetçi kamu yokmu. Yada gel gel mi bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    sen ikigözüm değil ama ikiyüzlüm olmalıymısşın...burada marka patent konusunda ağlayıp zırladığında sana yardımcı olduğumu hatırlıyorum...eşşeklik bendeymiş ki seni insan yerine koyup yardımcı olmaya çalıştım...

senin için çok zor farkındayım....kendin olamayıp sürekli kılıktan kılığa bürünüp burada var olmaya çalışmak ne koyar be adama...hahahah...

nick üstüne nick sonra kıçına tekme...zor iş...allah kolaylık versin...

Alıntı Originally Posted by Perla Yazıyı Oku
    Sen ancak burada benim çetelemi tutarsın sen bi b...olmaz.

Sayfa 775/1002 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •