Sayfa 531/1002 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: Viop-XXXI

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Fed tahvil alımını artırabilir........
    FED ilerleyen günlerde yeni bir hamle yapması şart.....
    Abi bol para sıkıntı. Sıkı para politikası vs gibi bir yol izlerlerse kürek le döverler bizi

2. Ben yataktan çıkmıyorum. Bu demek ki dünyada sıkıntı var. Totoş sıkıntısı başka hiçbir şeye benzemez.

3. amerikada havayollarının hepsine %3-5 çakmışlar...

yarın yağmur bekliyen şemsiyeci gibi beklicez...

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    amerikada havayollarının hepsine %3-5 çakmışlar...

yarın yağmur bekliyen şemsiyeci gibi beklicez...
    Şemsiye girecek mi çıkacak mı. Yoksa içerde mi açılacak.

5. MB faiz artışı yaparsa birde tutmazsa hem faiz hem kur şemsiyeden beter olmaz mı. Öncekiler ABD ye göre hamle yapardı

6.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    hocam burada onu açtım bunu kapadım yazmıyorum. en son mart vadeli açmıştım, endeks değil de pay vadeli olarak açmıştım, şimdilik yola devamke.. yarınki satışın ağırlığına göre ya devam diyecem ya da senin bir ara yaptığın gibi kapar ve izleme moduna geçerim.. hakkımızda hayırlısı olsun bozkurt hocam..
    Hayırlısı olsun, ben bıraktım vadeli işini kafam rahat, stres yok. burda tek başarılı sizi gördüğümden dolayı merak ediyordum.
    Eksi gap kesin gelirde ne kadar gelir orasını hesap etmek lazım. Bence sizde bırakın viob işi iş değil

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun, ben bıraktım vadeli işini kafam rahat, stres yok. burda tek başarılı sizi gördüğümden dolayı merak ediyordum.
    Eksi gap kesin gelirde ne kadar gelir orasını hesap etmek lazım. Bence sizde bırakın viob işi iş değil
    yok hocam burada benden daha tecrübeli, daha iyi olan bir çok insan mevcuttur. zaten normalde spotta takılıyordum ama baktım işler saracak gibi duruyor, dedim nakitte durup bekleyeceğime 3-5 de burada kazanayım öyle girdim, zamanı gelince bende senin gibi spota döneceğim. gerçekten iş değil de işte kanımıza işlemiş gibi bakmadan almadan duramıyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    yahu 3 iş gününde 7-10.000 puan beklerken razı olduğumuza bak. 155.575 1/10 lar 156.775 ten flat... bol şanslar hepinize... cort kovalarım artık...
    yeniden lonklattı beni 155.375 ten yarın ola hayrola bakalım...stop 154.775...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sayfa 531/1002 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •