Sayfa 594/1002 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. yukarıdaki çalışmaya göre ''1'' üçgen bölgesine kalıcılığı

1604.64
    1602.11
    1599.57

desteklerinden takip edebiliriz,

''1'' bölgesine geçiş için yarına c>1612.86 yeterli olacak
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Dow 18 şubattan beri güzel güzel takılmış..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tebrikler kadirz_m abi,
    bende cuma günü vak vak alın diye diye dilimde tüy bitti, eşe dosta, konu komşuya, hısım akrabaya bi lot zorlan aldırdım. bugün biraz kâr yabmışlar ama yanlış seçim yabmışım, vak vak değilde Kardemir yada şişe aldırsaydık şimdi lingo lingo şişeleri oynardık. nasip yau
    şimdi soruna cevap olarak, endeks düşsede kazanamıyoruz endeks çıksada kazanamıyoruz
    saolasın hocam, sende kazanırsın elbette bu aralar şanssızlığın üzerinde herhalde.. bu alemde varlık fonuna dahil olan bir şey varsa asla bulaşmayacaksın, illa da bulaşacaksan zamanı gelince short basacaksın, aşağı giderken dur durak bilmez ama yukarı çıkarken gıdım gıdım gider.

şise'de hisse geri alımı falan yapılacaktı galiba, onaya mı gitmişti onaylandı mı bilmiyorum. sen yine de benim dediğim formasyonu dikkate al.. 30 daki düşene iğne 100 için 3'lü tepe olabilir, ikisinde de takipte ol, 30 düşeni kırarsa o zaman yeni ralli geliyor demektir, aksi halde oradan her an satış yiyebilir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    Bear_Bull sabah e-broker açılırken güncelleme yaptım zaten uyarı verdi güncel versiyon var diye.ama güncelleme sonrası da hala piyasa emri görünüyor.normalde ekrandan kalkması lazımdı diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Türkoğlu,

Matriks Trader
    @matrikstrader
    ·
    11s
    VİOP sembollerine piyasa emri gönderimi, bugünden itibaren mümkün olamayacaktır.
    Lütfen, versiyon güncelleyiniz. Detaylar için, diğer bilgilendirmelerimize bakınız.

Matriks Trader
    @matrikstrader
    ·
    11s
    ÖNEMLİ:
    Veri terminali ürünümüzde, Piyasa butonunu göreceksiniz.
    Bununla beraber, bir VİOP sembolüne Piyasa emri göndermeye çalışırsanız, emir iletilmeyecektir. Dikkat ediniz.

5. diğer version, bkz önceki analizler

ve

https://www.youtube.com/watch?v=xHAKn7BOJxo
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    Bear_Bull sabah e-broker açılırken güncelleme yaptım zaten uyarı verdi güncel versiyon var diye.ama güncelleme sonrası da hala piyasa emri görünüyor.normalde ekrandan kalkması lazımdı diye düşünüyorum.
    Piyasa butonunu göreceksiniz.
    Bununla beraber, bir VİOP sembolüne Piyasa emri göndermeye çalışırsanız, emir iletilmeyecektir. Dikkat ediniz.

demişler zaten.

ideal"de
    Viop tarafında Piyasa emir kalkmış Piyasadan Limite var.
    Hisse tarafında ise tüm hepsi var.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    matriks yine şaşırtmıyor...saçmalığa bak butonu görüyoruz ama emir iletme yok...kardeşim çalışmayan butonu kaldırmak bu kadar zor mu? nasıl bir kafadır bu ya...garip gerçekten...

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Piyasa butonunu göreceksiniz.

demişler zaten.

ideal"de
    Viop tarafında Piyasa emir kalkmış Piyasadan Limite var.
    Hisse tarafında ise tüm hepsi var.

8. Sayın indregandinin iletilerini bir ara alıntılıyordum
    Bu aralar İnternete erişim biraz zorlaştığından ara vermiştim yakında yine eski hale kavuşacağım
    İletilere baktımda denizler deryalar kadar bilgi MaşaAllah
    Saygılar hocam

Sayfa 594/1002 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •