Sayfa 1002/1044 İlkİlk ... 2502902952992100010011002100310041012 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 8,009 - 8,016 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Kanal ortasını geçemeyince aşağı yöneliyor.

2. Lütfü hocam senin ki düşüş falan dinlemiyor maşallah. 2.kanal orta bandının üzerinde güzel.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Lütfü hocam senin ki düşüş falan dinlemiyor maşallah. 2.kanal orta bandının üzerinde güzel.

Maşallah diyeceğim ama 2 gün yaşamaz diye korkuyorum

Tahtaların altıda üstüde ya boş ya kendi malları, bir kaç gündür olan hareketler hep bunun ispatı bence, arada bakıyorum paldır küldür yukarı gidiyor 5 dk geçmiyor aynı hızla aşağı gidiyor, alan satan zaten kimin eli kimin cebinde belli değil, sözde açığa satış yasak, virmanlı satış yasak ama takasta oturmayan malların göründüğü kalem Fark-Toplam hep yüksek, parası olanlar birşeyler döndürüyor ama bakalım sonu nasıl olacak...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. iyi olur takipteyim hocam.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    iyi olur takipteyim hocam.
    Teşekkürler hocam, zaten geçen yıl sizin ve Sn. T/A nın sayesinde güzel bir hareket çekmiştim tahtada, bakalım bu defa nasipte ne var
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. Günaydın neşeniz ve sağlığınız daim olsun.

7. Hayırlı cumalar, bol ve bereketli kazançlar

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 1002/1044 İlkİlk ... 2502902952992100010011002100310041012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •