Sayfa 3/1044 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Yeni başlık hayırlara vesile olsun inşallah.Ne yazık ki katkı yapacak kadar teknik bilgim yok.Devamlı takip ettiğim topiklerin başında burası geliyor.Sayın T/A nezdinde emeklerini esirgemeyen tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun.

2. Hayırlı olsun sessiz takibe devam seviliyorsunuz emekliler öğrenecek cok seyimiz var sizden. dürüstlüğüne, tecrubesine inandigimiz bir baslik boyle devam)

Emekliler kulübü gibi yer olduk sanki...

Başlığı değiştirsek mi acaba? "Emekli Borsacılar" gibi meselâ...

Başlığa emek veren, katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum...

Bizlere güvenen ve takip etmeye değer bulan tüm dostlara da selâm olsun...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    şimdilik iyi akşamlar. Çok teşekkür ederim TA
    Resim eklemek görüldüğü gibi zor değilmiş. Çabuk alıştınız...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    Ben de şimdi gördüm....
    Hayırlı olsun....

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Emekliler kulübü gibi yer olduk sanki...

Başlığı değiştirsek mi acaba? "Emekli Borsacılar" gibi meselâ...

Başlığa emek veren, katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum...

Bizlere güvenen ve takip etmeye değer bulan tüm dostlara da selâm olsun...
    Emeklilik hak ettim ama maaş bağlanmıyor 3.5 yıl kaldı emekliliğe bir dakka durmam valla.

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Bu grafik üzerinde çalışmamız lazım mesela selim bu hisseyi ilk kırılım olmadan almış olsa nasıl bir davranış sergilerdi alım satım noktaları arasında
    Bu arada sayın nilkiz çizgileri en ince kalınlıkta çizersek noktalar daha anlaşılır olacaktır.

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Emeklilik hak ettim ama maaş bağlanmıyor 3.5 yıl kaldı emekliliğe bir dakka durmam valla.
    Benim de emeklilik dolalı çok oldu ama yaştan bekliyorum...

Ben işten ayrılalı 11 sene oldu... Kayınbirader ile ortak bir çikolata mağazamız var. Çok şükür akmasa da damlıyor...

Sigortayı da dükkandan yatırmaya devam ediyorum... Başka ortaklıklar da var ama onlar henüz yeni sayılır. Daha meyvesini yemek nâsip olmadı...

SSK 'dan emeklilik için 54 yaşını bekliyorum. 2 sene kaldı inşaAllah... Şimdilik 11 senedir evdeyim...

Allah herkese hayırlı ve sağlıklı emeklilikler nâsip etsin. Bu günlerin geleceğini hiç düşünmezdim ama göz açıp kapayıncaya kadar geçti mâlesef...

Sayfa 3/1044 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •