Sayfa 385/1044 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. sayın T/A.hayırlı akşamlar.bir ricam olacaktı.müsait olduğunuzda ayes inceleyebilirseniz minnettar kalırım.(poip'te 6 aydır mütavazi miktar taşıyorum.kar realizesini göze alarak) vakit bulamazsanız da anlayışla karşılarım.saygılarımla.

2.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Oooooooo GEZEN BOĞAm teşrif buyurmuşlar. Nerdesin be abim yaaa. Özlettiniz kendinizi. Hakkaten Üstadın dediği gibi oluyormuş, bak kendi kendimize konuşuyormuşuz gibi olduk. vatandaşta ne diyor bu "ihtiyarlar" demeye başlamıştır. A canım abim yapmayın böyle, kaynanam ölsün ki küserim alırım başımı giderim bak. Zaten koçari yi de aldılar içeri. Gırgır yapacak adam da kalmadı.
    nerde bu devlet, nerde bu millet!!!!

Hektaş & tektaş ne kadar uyumlu & kulağa hoş geliyorsa?
    koçari & içeri de o kadar nahoş geliyor.
    ahvalleri aynı
    pozitif & negatif yönde zıt olsa da.

Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın T/A.hayırlı akşamlar.bir ricam olacaktı.müsait olduğunuzda ayes inceleyebilirseniz minnettar kalırım.(poip'te 6 aydır mütavazi miktar taşıyorum.kar realizesini göze alarak) vakit bulamazsanız da anlayışla karşılarım.saygılarımla.
    Şirketin temel yapısını bilmeden sadece teknik açıdan bakıldığında:

- 1.6 TL 'den 24.5 TL seviyesine 1 senede gelmiş...

- Daha gider mi bilinmez...!

- Fakat şu anda görünen ortalamaya kadar ve fibo %38.2 seviyesi olan 19.02 seviyesine kadar bir geri çekilme yaşayacağı görünüyor...

Devamında ne oluru bilmek çok zor. Çok sığ bir hisse olduğu için anında tepki verebiliyor...

Speği eğer elindekileri boşalttı ise artık buralar son noktalar olabilir. Yok eğer speğin işi henüz bitmedi ise alıcı bulabilmek için mecburen yukarı sürmeye devam edecektir...

Bu kadar sığ ve bu kadar yükselmiş bir hissede eğer kazandıysanız artık beklemenin bir anlamı yok. Her an çökebilir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Şirketin temel yapısını bilmeden sadece teknik açıdan bakıldığında:

- 1.6 TL 'den 24.5 TL seviyesine 1 senede gelmiş...

- Daha gider mi bilinmez...!

- Fakat şu anda görünen ortalamaya kadar ve fibo %38.2 seviyesi olan 19.02 seviyesine kadar bir geri çekilme yaşayacağı görünüyor...

Devamında ne oluru bilmek çok zor. Çok sığ bir hisse olduğu için anında tepki verebiliyor...

Speği eğer elindekileri boşalttı ise artık buralar son noktalar olabilir. Yok eğer speğin işi henüz bitmedi ise alıcı bulabilmek için mecburen yukarı sürmeye devam edecektir...

Bu kadar sığ ve bu kadar yükselmiş bir hissede eğer kazandıysanız artık beklemenin bir anlamı yok. Her an çökebilir...

sayın T/A bu güzel ve faydalı çalışma için minnettarım.büyük emek vermiş,göz nuru dökmüşşünüz.sağolun var olun.her zaman söylediğim gibi sizin gibi kıymetli bir uzmandan ricada bulunabilmek benim açımdan çok büyük bir şans.bilgi inanılmaz bir güç ve siz bu büyük gücü cömertçe bizimle paylaşıyorsunuz.tekrar teşekkür eder kıymetli bilgi ve yorum'larınızı her zaman dikkate aldığımı belirtmek isterim .saygılarımla.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sağolun sn. ERDEMİR...

Bahsettiğiniz benzerlikler benim de zaten çok eskilerden dikkatimi çeker. Yalnız burada tehlikeli de bir durum söz konusu...

Tam grafikler birbirine benziyor dersiniz alırısınız ama o sırada spekleri farklıdır veya özel bir durum olmuştur sizin hissede spek mal kaptırır ve operasyon yarım kalır. Ya da akşamına hükümet kanadından olumsuz bir haber gelir ve spek satılan malın altında kalır gibi gibi..

Genelde işe yarasa da yine de tedbiri elden bırakmamak lâzım. Benim başıma çok geldi. Hâlen de OYAKC 'de bunun sancısını çekiyorum. Orada spek malların bir kısmını bana kaptırdı galiba ve operasyon yapmaya çekindi ve yarım kaldı. Hem onun işi aksadı hem de benim...

Yine de dediğiniz gibi bir çalışma yapılabilirse faydalı olacağına eminim. Şu an için benim açımdan zaman ve sağlık sorunu ile zor ama fırsatını bulursam bir şeyler yapmaya çalışırım...
    sayın T/A.sizi doğrulamak ve haklı çıktığınızı ifade etmek istiyorum.algyo ve erbosan grafiklerinde çok büyük benzerlikler vardı.hep birbirini takip ediyorlardı.hatta dip ve tepe rakamları bile neredeyse aynıydı.erbosanın tepesi 28.10'ken algyo'nun tepe'si de 28.10'du.erbosan dip 23'ken algyo'nun dibi 23.10'du.zaman süreside neredeyse aynıydı.sizin dediğiniz aynen oldu.benzerliğe göre algyo 37.5'ten realize olması gerekirken 32.3'ten realize oldu.daha sonrada algyo farklı davranmaya başladı.aralarındaki korelasyon koptu.bana etkisi şu şekilde oldu.21TL .maliyetli algyo'u 32.32'ten satma fırsatını kaçırıp düşüş döneminde 23.80'den satmak zorunda kaldım.(yanliş anlama olmasın algyo beğendiğim her zaman yatırım yapmayı düşündüğüm bir şirket).sizin fikirlerinizin ve yorumlarınızın doğruluğunu bende yaşayarak gördüm ve bunu sizinle paylaşmak istedim.tekrar değerli ve son derece faydalı çalişmalarınız için teşekkür ederim.saygılarımla.

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun... Bu defa ceza çok uzun oldu...

Tekrar hayırlı bayramlar dilerim...
    Artık kaçaklar gelsinde iki çift laf etsin

kapanmanın sonundan sonra inşallah bu meretten halas oluruz.

Yeni dönemde sağlık, huzur ve bereketli kazançlar diliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
     Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Artık kaçaklar gelsinde iki çift laf etsin

kapanmanın sonundan sonra inşallah bu meretten halas oluruz.

Yeni dönemde sağlık, huzur ve bereketli kazançlar diliyorum.
    tüm başlık takipçisi dostlarım, abilerim geçmiş bayramınızı tebrik eder huzurlu sağlıklı ve bol kazançlı günler dilerim

Sevgili abim sen mapustayken ( ben demiştim ama ) başlıklarında tadı yok diye bende kısa bir kaçamak tatil yapıverdim. Yine yeniden buradayım.

Bu arada sevgili kızımızın yaktığı meşalenin, ortaya attığı ateşin uzun soluklu bir yangının başlangıcı olmasını dilerim. Kendisini tebrik ederim. Filistin meselesinde eli kalem tutanlarında, taş atanlar kadar .......
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

8.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    tüm başlık takipçisi dostlarım, abilerim geçmiş bayramınızı tebrik eder huzurlu sağlıklı ve bol kazançlı günler dilerim

Sevgili abim sen mapustayken ( ben demiştim ama ) başlıklarında tadı yok diye bende kısa bir kaçamak tatil yapıverdim. Yine yeniden buradayım.

Bu arada sevgili kızımızın yaktığı meşalenin, ortaya attığı ateşin uzun soluklu bir yangının başlangıcı olmasını dilerim. Kendisini tebrik ederim. Filistin meselesinde eli kalem tutanlarında, taş atanlar kadar .......
    Yokluğunzda hala mapus devam ediyor gibiydi abim, herkes bi şekilde kaytarıyor.

Sayfa 385/1044 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •