Sayfa 4/1044 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Öncelikle yeni sayfanız hayırlı uğurlu olsun üstad lara bir sorum olacak cevaplayan olur ise memnun olurum. Endeks gedza ve ege gübre desem ne dersiniz. Ege gübre 5 aydır bekliyorum gedzaya yeni girdim. Herkese hayırlı geceler iyi hafta sonları Tabiki de Y.T.D

Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Öncelikle yeni sayfanız hayırlı uğurlu olsun üstad lara bir sorum olacak cevaplayan olur ise memnun olurum. Endeks gedza ve ege gübre desem ne dersiniz. Ege gübre 5 aydır bekliyorum gedzaya yeni girdim. Herkese hayırlı geceler iyi hafta sonları Tabiki de Y.T.D
    Aramıza hoş geldiniz...

Endeks ve GEDZA benim ilgi alanım ama EGGUB 'ü tanımıyorum...

Endeks için diyebileceğim; öyle seviyelere gelecek ki inanmakta zorlanacağız... Olumlu manâda tabii ki...

GEDZA ise yatırımları ve kârlılığı ile büyüyen ve dikkat çeken bir hisse. Öyle uçup kaçar mı bilemem ama beklemesini bilen için önümüzdeki yıllarda güzel fırsat sunacağına şüphem yok. Ben bu düşünce ile OYAKC 'lerimi GEDZA ile değiştirdim. OYAKC için Kanal İstanbul dışında bir hikaye bildiğim kadarı ile yok ama GEDZA için hikâye yeni başladı. En son aldığı teşvik ve yatırımlar hayata geçerse, kârlılık katlanarak gidecektir. Öyle uçup kaçacak bir hisse değildir. Zor hissedir. Sabretmek gerekir... Yine de ne yapar sahibi daha iyi bilir...

GEDZA sayfasında bugün bol bol paylaşım yaptım. Ara ara burada da paylaşım yapıyorum. Hafta sonu kısmet olursa hem Endeks hem de GEDZA için, grafikleri ile birlikte yorum yapmaya çalışırım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Aramıza hoş geldiniz...

Endeks ve GEDZA benim ilgi alanım ama EGGUB 'ü tanımıyorum...

Endeks için diyebileceğim; öyle seviyelere gelecek ki inanmakta zorlanacağız... Olumlu manâda tabii ki...

GEDZA ise yatırımları ve kârlılığı ile büyüyen ve dikkat çeken bir hisse. Öyle uçup kaçar mı bilemem ama beklemesini bilen için önümüzdeki yıllarda güzel fırsat sunacağına şüphem yok. Ben bu düşünce ile OYAKC 'lerimi GEDZA ile değiştirdim. OYAKC için Kanal İstanbul dışında bir hikaye bildiğim kadarı ile yok ama GEDZA için hikâye yeni başladı. En son aldığı teşvik ve yatırımlar hayata geçerse, kârlılık katlanarak gidecektir. Öyle uçup kaçacak bir hisse değildir. Zor hissedir. Sabretmek gerekir... Yine de ne yapar sahibi daha iyi bilir...

GEDZA sayfasında bugün bol bol paylaşım yaptım. Ara ara burada da paylaşım yapıyorum. Hafta sonu kısmet olursa hem Endeks hem de GEDZA için, grafikleri ile birlikte yorum yapmaya çalışırım...
    Sayın üstadım çok teşekkür ederim. Lakin ben teknikten yani grafikten bakınca bir şey anlamıyorum o yüzden bu şekil yazıp beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Hafta sonu yapacağınız yorumları grafik olarak çizdiğinizde sade olarak da altına yorum yaparsanız çok sevinirim. Tekrar dan teşekkür eder. Hafta sonu yapacağınız değerlendirmeyi dört gözle bekliyor olacağım. İyi geceler iyi hafta sonları

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Benim de emeklilik dolalı çok oldu ama yaştan bekliyorum...

Ben işten ayrılalı 11 sene oldu... Kayınbirader ile ortak bir çikolata mağazamız var. Çok şükür akmasa da damlıyor...

Sigortayı da dükkandan yatırmaya devam ediyorum... Başka ortaklıklar da var ama onlar henüz yeni sayılır. Daha meyvesini yemek nâsip olmadı...

SSK 'dan emeklilik için 54 yaşını bekliyorum. 2 sene kaldı inşaAllah... Şimdilik 11 senedir evdeyim...

Allah herkese hayırlı ve sağlıklı emeklilikler nâsip etsin. Bu günlerin geleceğini hiç düşünmezdim ama göz açıp kapayıncaya kadar geçti mâlesef...
    bende devlet memuruyum havaalanında 657 sözleşmeli personel. 1994 girişliyim. 54.5 yaş bekliyorum. hanımın 10 senesi var bana bakacak

5. Uzun zamandır takip ettiğimiz XU100 grafiği yeni sayfaya yapıştırayım takip amaçlı bulunsun.
    Grafta görüldüğü gibi 12 yıldır geçilemeyen bir trend vardı. ( Mavi trend ) her seferinde buraya çarpıp geçemeyince sert aşağı düşüşlere maruz kalan Endex , 2020 yılının aralık ayı kapanışını trend üzerinde yapmış Ocak ayına bu trendin üzerinde açılış ile başlamıştır. Her ne kadar Ocak ayı kapanışı 2013 yılındaki kapanışa benzer bir bar oluştursa da Şubat ayı barı şuan trend üzerinde işlem görmektedir buda Endex in güçlü olduğu izlenimini vermektedir. Tabi Şubat ayı kapanışı önemli görmek lazım.

6. Yeşil trend üzerinde gücünü korur, altında güç kaybetmeye devam eder dediğim Dolar grafiği.
    Kahverengi trend altında kaldıkça kırmızı trend 6.90-91 seviyesine denk gelmekte.

ege gubre elimde olan bir kağıt 32 maliyetle taşıyorum. 700 dönüm Aliğağa2da arazisi var. limanını büyütmek için çed raporu bekleniyor. düzgün temettü dagıtır.

grafikte eğer işleri bitmiş olsaydı mavili gösterdiğim daireden geri dönüş olmaz en azından orda yatay yapıp sonra aşağı verirlerdi.
    başta korktum tepede bir obo var diye 190 da stop olmaya karar verdim ama döndü. simdi bunu görüyorum olur olmaz ytd.

8. BRENT petrol piyasalar açısından önemli emtia.
    Turuncu trend üzerinde ( 57 usd ) üzerinde kaldıkça sırası ile 62 67 ve 82 usd civarına gidebilir.

Sayfa 4/1044 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •