Sayfa 5/1044 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Ege gübre major trendler.

bu kağıtların sermayesi düşük hisse az. her ey olabilir. sizinde bildiğiniz gibi. hepsinin grafikleri aynı psdtc boryat gedza egegübre jant konya egeen v.s

hareket BENCE GEDZA dada ortada son bir atak yapılacak ama ama bu atakla simdiki fiyatın 2 ye katlanacağını ummuyorum.

10 kat primli grafik pahalı.

su anda flamadayız

7. Herkese açıklamalarından dolayı çok teşekkür ederim. Benim en büyük sıkıntım grafikten anlamayışım. O yüzden nereden inip nereden bineceğimi kestiremiyorum.Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,968
    2 gündür internet bağlantısı kesik evde hemen kaybolmuşsunuz, dükkanı taşımışsınız ayıp valla. Ben gelmeyeyim diye yaptıysanız darılırım.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu grafik üzerinde çalışmamız lazım mesela selim bu hisseyi ilk kırılım olmadan almış olsa nasıl bir davranış sergilerdi alım satım noktaları arasında
    ....

Bana bırakmayın bu konuyu ben 5 lirada alıp 10 lirada satardım. (yaptımda ) Ama şu anda günlük grafikte 27,50 üzerinde 3 gün kapanış yapmasını beklerdim. Sonra atıma atlar beni nereye kadar götürürse giderdim. 35.xx ten önce de inmezdim. Ama siz ben değilsiniz. Siz satmaz devam edersiniz.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 5/1044 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •