Sayfa 503/1044 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ellerinize sağlık Sn. T/A,

Vakıfbank kendini fena bozdu, bir süredirde bu yöne ittiler, ne hikmetse bugün alan ertesi gün zararına veriyor hemde milyonluk malları... Neyseki kabaca 2 yıl beklemeyi göze almıştım ilk alırken, istediklerini yapsınlar bakalım, bir gün sıra buna da gelir o zaman Sabit Kancanın dediği gibi...İçinden geçiceM...
    Sabır en büyük silahımız...

Sabreden, uygun zamanda alan ve satan her zaman kazanır...

Hepsinin sırası var. Benim bu çalışma da sıranın o an hangisinde olduğunu göstermekte çok faydalı oluyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sabır en büyük silahımız...

Sabreden, uygun zamanda alan ve satan her zaman kazanır...

Hepsinin sırası var. Benim bu çalışma da sıranın o an hangisinde olduğunu göstermekte çok faydalı oluyor...
    Aynen öyle Sn. T/A en büyük ve tek silahımız sabrımız

Hareket eden hisselere takılmak için doğru zamanın yanında doğru miktarı da bulmak lazım yoksa koşacak ata bindik derken at bir anda çifte atmaya başlıyor (:

Vakıfa binerken tüm vade grafiklerini incelemiş ve öyle almıştım gayet güzel dip yapmıştı ama ben aldıktan sonra daha önce gördüğü dibin altına indi...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Aynen öyle Sn. T/A en büyük ve tek silahımız sabrımız

Hareket eden hisselere takılmak için doğru zamanın yanında doğru miktarı da bulmak lazım yoksa koşacak ata bindik derken at bir anda çifte atmaya başlıyor (:

Vakıfa binerken tüm vade grafiklerini incelemiş ve öyle almıştım gayet güzel dip yapmıştı ama ben aldıktan sonra daha önce gördüğü dibin altına indi...
    Dibin dibi her zaman vardır...

Değişik sebepleri olsa da geçerli bir sebebi mutlaka vardır...

Fakat sabrı olana zirvenin de zirvesi vardır... Sabretmesi daha zor olsa da...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Dibin dibi her zaman vardır...

Değişik sebepleri olsa da geçerli bir sebebi mutlaka vardır...

Fakat sabrı olana zirvenin de zirvesi vardır... Sabretmesi daha zor olsa da...
    Maalesef artık sabır tek seçenek, yeni zirveleri hep birlikte tüm borsa yatırımcıları görür inşallah, alınan bunca riskin bir karşılığı olmalı
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Hayırlı akşamlar topik sakinleri.

Benim bu grafiği takip eden birisi en geç 07.02.2022 tarihinde yani pazartesi günü TUPRS 'a girerdi. Çünkü kafayı tam dik olarak yukarı kaldırdı... Devamında bir hafta boyu yükseliş yaşadık.

Şimdi üstadım yukarıda serzeniş etmişsin kimse bir şey sormuyor diye. Kimsenin bir şey sormasını beklemeye gerek yok.
    Senin sisteme göre hazır olan hisseleri yayınla analizini yapalım uygun olanları değerlendirelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,972
    Güzel bir haftasonu dilerim...

AVOD :

Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    selimcan akd nediii hele bak bi şuna

2 dipte gördük bide 368 tehtidinide

emeklerinize sağlık ağalar

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1001339

Özet : kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 90.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin, tamamı nakit karşılığı ve %200 oranında olmak üzere 180.000.000 TL artışla 270.000.000 TL'ye yükseltilmesine ilişkin başvurumuz Sermaye Piyasası Kurulu'nun 10.02.2022 tarih ve 2022/7 sayılı bülteninde yayımlandığı üzere onaylanmıştır.

Yorum : Bedelli esnasındaki rüçhan ve hisse fiyatını değerlendirmek gerekecek.
    Rüçhan alıp bedelliye katılma fikri olabilir.
    Veya takibe devam deyip fiyat takibine devam edilebilir. Emin değilim. Ama o tarihteki fiyatı gözlemlemek lazım. Derin bir konu haline döndü. Bulaştıkça daha çok derine çekeceğe benziyor. Son gün seans sonu alım olmuş ama. Bu bedelliye daha çok katılımcı olsun diye piyasada olan lotu toplayıp yukarı sürüp orada tekrar dağıtım yapmak amacıyla da olmuş olabilir. Eğer öyleyse daha değişik şeyler bekliyor demektir. O zaman kısa yoldan anlatayım. " Ben bundan bişey anlamadım, pantolonu indireyim demek oluyor"
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

7. Haftayı turuncu trend üzerinde kapadı olumlu, eğer önümüzdeki haftada üzerinde kalabilirse siyah trend 220-21 aralığı.

8. Brent grafiğini biliyorsunuz zaten 86 usd üzeri 93-94 demiştim, şimdi üzerine atma çabaları var 94 üzeri 110 usd çizgisi var.
    Petrol fiyatlarının artması tüpraş ı nasıl etkiler ona göre pozisyon alınabilir.

Sayfa 503/1044 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •