Sayfa 577/1044 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. [IMG]Ellerinize sağlık hocam, Diğer bankalar Aralık ayındaki zirvelere ya çok yakınlar yada geçtiler, en geride bu eşek kaldı ama bu da bir şekilde gidecek başka yolu yok [/IMG]

İnşallah hocam senin yerine de takip ediyorum zaten.

2. Aha bir kayıp arkadaş gelmiş.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]Ellerinize sağlık hocam, Diğer bankalar Aralık ayındaki zirvelere ya çok yakınlar yada geçtiler, en geride bu eşek kaldı ama bu da bir şekilde gidecek başka yolu yok [/IMG]

İnşallah hocam senin yerine de takip ediyorum zaten.
    Teşekkürler hocam, ana mal sabit olarak kalacak zaten, arada fırsat verirse al sat deniyorum
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İtibar için yapmıyoruz zaten Azaz kardeşim sağolasın.

Bugün ki yükselişle yeşil okun olduğu bölgedeki boşluğu doldurdu. Yukarıda kırmızı ok bölgesi var.
    Yalnız bugün gaplı açılış yaptı doldurmak isteyebilir yukarı giderse kaçış gapı olarak kalır.

Odas 2.32 lik fibo takip

5. ASEL kırmızı çizgi 26.56 üzeri iyi olur.

6. Yine bilmediğimiz bir şeyler oldu ama biz ancak iş işten geçince öğreneceğiz gibi bir his var içimde

Kamu bankalarına ani hareket gelmiş o yüzden yazdım, malum pek kolay hareket edemiyorlar (:
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. Dedim ya hocam ne oluyorsa olsun biz çizgileri takibe devam.

8. BİST

Sayfa 577/1044 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •