Sayfa 633/1044 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. BİST 100 Kahve kanal ortası kesikli çizgi ile ana kanal üst bandı ( Gri ) hemen hemen birleşti 2.492
    Üstte 2.562 seviyesi takip edelim.

2. Ellerinize sağlık hocam, hisse tam yükseliş trendine girdi diyorum bir iki haftada herşeyi bozuyorlar, hareketlerinde hiç tutarlılık oluşmasına müsaade etmediler inşallah bir şekilde kendine bir yol çizer, kendisine verdiğim sürenin bitmesine 13 ay kaldı (:

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

VAKBN ortalama üzerinde devam ederse kesikli çizgi 4.42 ve ok'un olduğu 4.63 seviyeleri izlenebilir.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,968
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

BİST 100 Kahve kanal ortası kesikli çizgi ile ana kanal üst bandı ( Gri ) hemen hemen birleşti 2.492
    Üstte 2.562 seviyesi takip edelim.
    Eline koluna bileğine sağlık. Yazan parmakların dert görmesin. Muhterem Kayınvalidenizin Mısır daki akrabalarından miras kalsın emi.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4. [IMG]Eline koluna bileğine sağlık. Yazan parmakların dert görmesin. Muhterem Kayınvalidenizin Mısır daki akrabalarından miras kalsın emi. [/IMG]

Selimcan bize ne anadan babadan ne kayınvalide den 1 metre kare bile toprak, para bişey kalmadı.
    Eski insanlar fakir kalabalık aileler ben hep yardım ettim hala daha ediyorum.
    Ne kazandıysam çalışarak bileğimin hakkı alın teriyle kazandım Allaha şükür.
    Ben yinede amin diyeyim belki Mısır dan bir mumya miras gelir.

5. [IMG]Ellerinize sağlık hocam, hisse tam yükseliş trendine girdi diyorum bir iki haftada herşeyi bozuyorlar, hareketlerinde hiç tutarlılık oluşmasına müsaade etmediler inşallah bir şekilde kendine bir yol çizer, kendisine verdiğim sürenin bitmesine 13 ay kaldı (:[/IMG]

Söylediğin hareketler siyasilerin el attığı bütün devlete ait şirketlerde aynı Lütfü hocam, Bankalar, aselsan, kozalaklar, petkim vs.
    Sabır etmek lazım ama bu enflasyonist ortamda geçen zamanda ne kazandıracak o da muamma.
    Senin Bahçe işleri ile telefon tamir işleri nasıl gidiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]Ellerinize sağlık hocam, hisse tam yükseliş trendine girdi diyorum bir iki haftada herşeyi bozuyorlar, hareketlerinde hiç tutarlılık oluşmasına müsaade etmediler inşallah bir şekilde kendine bir yol çizer, kendisine verdiğim sürenin bitmesine 13 ay kaldı (:[/IMG]

Söylediğin hareketler siyasilerin el attığı bütün devlete ait şirketlerde aynı Lütfü hocam, Bankalar, aselsan, kozalaklar, petkim vs.
    Sabır etmek lazım ama bu enflasyonist ortamda geçen zamanda ne kazandıracak o da muamma.
    Senin Bahçe işleri ile telefon tamir işleri nasıl gidiyor.
    Maalesef borsayıda komple ele geçirdiler herhalde, millet boşuna badem endeksi demiyor

Telefon tam bozuldu hocam tamir için 400 alırız ama tamiri başarılı olmayabilir dediler bende 7,5 yaşındaki telefona o kadar tamir parası vereceğime yeni bir tane aldım, aynı marka olmadığı için verileri aktaramadım ama olsun yapacak bir şey yok,

Bahçe işleri idare eder diyelim biberlerimiz oldu yolu düşenleri beklerim, domateslerin pek keyfi yok ama Ağustos ortasına doğru onlarda olmaya başlar inşallah
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. XU100/usdTry kanal orta kesikli çizgi 151.3 usd ye denk gelmekte önümüzdeki hafta itibarı ile.
    Dolar kuru değişken tabi ama cuma kapanış itibarı ile 17.70 x 151.3 = 2678 rakamı bistin aşağı yukarı 8 haziran da gördüğü tepe noktası. Dolayısı ile o nokta önemli, buranın üzerinde kapanışlarda Kırmızı çizgi 168 usd civarı orası da tl graftaki kahverengi kanalın tepesine denk geliyor 2.900 ler gibi.

8. [IMG]Maalesef borsayıda komple ele geçirdiler herhalde, millet boşuna badem endeksi demiyor Telefon tam bozuldu hocam tamir için 400 alırız ama tamiri başarılı olmayabilir dediler bende 7,5 yaşındaki telefona o kadar tamir parası vereceğime yeni bir tane aldım, aynı marka olmadığı için verileri aktaramadım ama olsun yapacak bir şey yok, Bahçe işleri idare eder diyelim biberlerimiz oldu yolu düşenleri beklerim, domateslerin pek keyfi yok ama Ağustos ortasına doğru onlarda olmaya başlar inşallah [/IMG]

İyi yapmışsın hocam güle güle kullan yeni telefonunu, bahçeyi ihmal etme gelecek toprakta.

Sayfa 633/1044 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •