Sayfa 727/1044 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Marketler kısmi şuçlu olabilir belki, o da şu yönden önceden düşük fiyattan aldıkları stoktaki malları son fiyattan satmaları ama öyle de yapmasalar yeni malı zamlı fiyattan yerine koymak için sermayeden ekleme yapmak zorunda kalacaklar.
    Bakkal arkadaşım var ondan biliyorum, sattığını yerine koyamıyor. Bu durumda sorumlu kim herkes biliyor zaten.

2. BIMAS şimdi grafiğe bakınca zaten kanalı katlamış oradan düzeltecek işte bahanesi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

BIMAS şimdi grafiğe bakınca zaten kanalı katlamış oradan düzeltecek işte bahanesi.
    XGIDA biraz düzeltirler.

Ben yapmıyorum ama. Buradan viop tan satanlar olabilir. Açığa satış yapılabilir. Ben yapmam. Yapana da bişi demem o ayrı. Ama ben yapamam. Ahlaken bana uygun değil ama trade eden adam bunu dener.
    (Sonra bu paranın neden bereketi yok. Ya çocuğundan .. yaaa şimdi açtırma kutuyu.)

İşte hikaye.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4. Tamam hafta sonu bakarız gelişmelere.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Tamam hafta sonu bakarız gelişmelere.
    Hafif titresemde oyunun ne olacağını tahmin ediyorum.

Durum bende aynen bu

https://www.instagram.com/p/ClrM1uxouzJ/

6. Sn. Dandanakan teşekkür ederim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Memleketimden insan manzaraları ;

Üç harfli markete gideyim dedim. Hanım su siparişi verdi. Bizim evde PINSU kullanmıyoruz. hamidiye alıyoruz emme size kalmış. O sebeple, arada marketteki raflara baktım. DARDL 3 ü bir arada 75 gr olan 69,90. yuuuuh dedim anasını satym bu ne yaaa. (nası grafik bu yaa.. Tam sabah yıldızı olacakmış) cıh bence DARDL zor iş. Vatandaş bunu nasıl yesin. Tabi yemesin diyenler var. o mesele ayrı. Sonacıma peynir reyonuna baktım. Hay ebeninki diye söylenmişim galiba. yanımda mağazadan alışveriş yapan başı kapalı hanım
    -Az bile söyledin dedi mırıldanarak.
    Hakikaten bu işe bir çözüm bulunmalı. Yoksa bu tencere kavgası iktidarı koltuğundan eder gibime geliyor.
    Sona süt reyonuna geçtim . Ohaaaa dedim la bu nasıl bi fiyat. Bi paket süt kaç para beee.(eskiler, yani eski borsacılar hisse fiyatını belirlemek için firmanın sattığı ürün fiyatı ile ölçerlerdi. Tabi şimdi bi sürü ergonomik astronomik hesaplamalar sonrası bulunuyor fiyat )
    Neyse ben sularımı aldım. İşyerinin kapısının önüne tabure attım. Biçay ardında bi de ciuara ekledim. yoldan geçenleri seyretmeye başladım. Abicim kadın adama hönkürüyor adeta.Adam eziliyor büzülüyor. Yok param diyor en son duyduğum kelime o oldu. Bu gidişle ilaç firmaları iş yapar abi. Acaip şekilde insanların psikolojik ilaçlara ihtiyacı var. benim gördüğüm bu. DEVA mıydı o tepeye dikili bayrak gibi duran grafik ona dikkat etmek lazım. Diğerlerine bakar olmak lazım. Bu Gen tedavisi mi nasıldı bi ilaç firması var. Yan bakıyorum bunların hepsi füze gibi bunları dağıtan SELEC te öyle . başka bişeyler bakmak lazım. Varmı tüm sektörü listeleyecek biri ayrı ayrı grafik bakalım.
    Ha bu arada Cuma günü azıcık şeyettim onuda az sonra yazarım.

8. Selimcan biz suyu çeşmeden içiyoruz İzmit te gayet güzel. Balıkta ton, mon anlamam köpek balığı bile olabilir içinde.
    Haftada 2 gün pazar kuruluyor perşembe ve cumartesi benim balıkçıdan mevsimine göre alıyorum.
    Geçen hafta sarı kanat vardı, bugün çinekop aldım.
    KİMYA sektörünü zaten söyledim içerisinden bul bişeyler bakalım.

Sayfa 727/1044 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •