Sayfa 784/1044 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Özelden gelen bir talep üzerine ECILC Takas grafiği...

IYM (İş Yatırım) Lot sayısı diğerlerinden çok çok fazla olduğu için örüntüde netlik sağlamak için ayrı olarak paylaştım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Bu da grafiğin yakınlaştırmazdan önceki hâli...

Pek bir anlam ifade etmiyor, o nedenle gerekli görülen yerleri yakınlaştırmak daha çok işe yarıyor...

Birazdan yükleme bitince AKD verilerine göre paylaşım yapacağım...

Kim ne yapmış? oradan daha net görebilirsiniz...

AKD verilerinin grafikleştirilmiş hâli...

Gün içi işlem yapılan Toplam Lot miktarına göre en büyük 10 işlemi yapan kurumların, kaçar Lot işlem yaptığının grafiği. Bu grafikteki miktarlar, hem alış ve hem de satış yönlü yaptıkları işlemlerin toplamını gösteriyor...

Bu grafik ise Net Lot miktarına göre en büyük 10 kurumu listeliyor...

2 grafiği aynı anda açıp, büyüterek bakmanızı tavsiye ederim...

Gün içi en çok işlem yapan kurum, gün sonunda ne yapmış bunu NetLot grafiğinde görebilirsiniz. Bu durumda aktif olarak kullanılan kurumları tespit etmiş olacağız...

Birisini ben söyleyeyim YKR (Yapı Kredi), diğerlerini de siz bulabilirsiniz...?

Bonus olarak Alış LOT miktarına göre son zamanlarda kim ne almış görmek isterseniz...

Bu da Satış Lot miktarına göre...

Sayfa 784/1044 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •