Sayfa 785/1044 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Birazdan yükleme bitince AKD verilerine göre paylaşım yapacağım...

Kim ne yapmış? oradan daha net görebilirsiniz...
    Abi sağol eline sağlık , oturup bi inceleyeceğim şimdi muhteşem bir işlem ne desem bilemedim .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Görüldüğü gibi bazı kurumların hem alış, hem de satışları yüklüce. Fakat gün sonları aynı durumu onaylamıyor...!

Bunlar, tahta yapıcı kurumlar oluyor...!!!

Bu grafikler bildiğim kadarı ile ilk defa paylaşılıyor. Benzer örneklerini daha önce hiç görmedim. İnşaAllah geliştirmeye devam edebilirim...

İlklere devam...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    2 grafiği aynı anda açıp, büyüterek bakmanızı tavsiye ederim...

Gün içi en çok işlem yapan kurum, gün sonunda ne yapmış bunu NetLot grafiğinde görebilirsiniz. Bu durumda aktif olarak kullanılan kurumları tespit etmiş olacağız...

Birisini ben söyleyeyim YKR (Yapı Kredi), diğerlerini de siz bulabilirsiniz...?
    Hikayenin diğer kahramanı merril lynch gibi görünüyor

PKART...

AKD veri grafikleri...

Lütfü, bunlar senin için...

Bir incele, işe yarayabilir bir durum var mı? Geliştirmek için ne yapılabilir, nelere dikkat edilebilir...?

VAKBN...

VAKBN Takas verileri şu anda yükleniyor...

Yetişirse bugün paylaşırım...

Yetişmez ise, yarına inşaAllah...

7. Ellerinize sağlık hocam, tahtanın takasını tukasını ezbere biliyorum desem yalan olmaz, hissede kabaca 20 milyon lot sürekli devir daim ediliyor, bu durum fiyattan ve takastan bağımsız ben aldığımdan beri hep aynı, buraya çok daha detaylı yazarım ama sırf bu yazılara güvenip hisse alan olur sonra fiyat gitmez laf eder diye, hatta çevremden bile kimseye aldırmadım ki kendim istediğim anda kimseye hesap vermeden istediğim işlemi yapabileyim, malum bizde millet kazanınca kendi kazanıyor kaybedince suçlu arıyor,

Birde beslediğim her hayvan cinsinden en az biri hasta, kedi ve tavuklar hastaydı, bugünde yavru sokak köpeği hastalanmış, borsanında zaten bakılacak tarafı kalmadı bankalar bu durumu hak etmiyor ama yıllardır sürünüyorlar, benim beklentim gerçekleşirse gerekeni yapacağım yoksa bir yıl daha bekleyebilirim...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Lütfü, bunlar senin için...

Bir incele, işe yarayabilir bir durum var mı? Geliştirmek için ne yapılabilir, nelere dikkat edilebilir...?

VAKBN...

hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ellerinize sağlık hocam, tahtanın takasını tukasını ezbere biliyorum desem yalan olmaz, hissede kabaca 20 milyon lot sürekli devir daim ediliyor, bu durum fiyattan ve takastan bağımsız ben aldığımdan beri hep aynı, buraya çok daha detaylı yazarım ama sırf bu yazılara güvenip hisse alan olur sonra fiyat gitmez laf eder diye, hatta çevremden bile kimseye aldırmadım ki kendim istediğim anda kimseye hesap vermeden istediğim işlemi yapabileyim, malum bizde millet kazanınca kendi kazanıyor kaybedince suçlu arıyor,

Birde beslediğim her hayvan cinsinden en az biri hasta, kedi ve tavuklar hastaydı, bugünde yavru sokak köpeği hastalanmış, borsanında zaten bakılacak tarafı kalmadı bankalar bu durumu hak etmiyor ama yıllardır sürünüyorlar, benim beklentim gerçekleşirse gerekeni yapacağım yoksa bir yıl daha bekleyebilirim...
    Hayvanlar için çök üzülüyoruz ama elimizden gelen pek fazla bir şey yok...

Tez zamanda şifâ bulurlar inşaAllah...

Borsanın da, hisselerin de hiç tadı, tuzu yok. Bizim gibi işsiz güçsüz emekliler için (gerçekten EYT ile emeklilik başvurusu yaptım. Yoksa zaten 1 Mayıs emekli idim., pek değişen bir şey olmadı!..) vakit geçirme yeri durumunda...

Sayfa 785/1044 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •