Sayfa 886/1044 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. İnanmıyoruumm... Herkes sakin modunda sükut eylemekte..

Her ne kadar Anka verilerine göre başlık mukimleri arada 189 toplamına ulaşıyorlarsa da..

Aktif olabilen Sn. Eyüp, Lütfü ve Selim abilerim, bu malsız sayılabilecek günümde neredeler??..

Gözüme ilk çarpan KAYSE 16,24-25 oldu.. Daldım mecburen..

2.  Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    İnanmıyoruumm... Herkes sakin modunda sükut eylemekte..

Her ne kadar Anka verilerine göre başlık mukimleri arada 189 toplamına ulaşıyorlarsa da..

Aktif olabilen Sn. Eyüp, Lütfü ve Selim abilerim, bu malsız sayılabilecek günümde neredeler??..

Gözüme ilk çarpan KAYSE 16,24-25 oldu.. Daldım mecburen..

Slmlar Çınar hocam, sizin sorunuz çok zor, şahsen uzun süredir yeni hiçbir hissede alım yapmadan devam ediyorum, 2022 Eylül'de forum desteğini arkama alarak çok güzel bir hareket çekmiştim, o hareket sayesinde uzun süredir rahatça kenara çekilip izleme modunda devam ediyorum, Aralık 2022 de elimdeki fazlalık malların ilkini satmıştım, dünde yaklaşık 5 yıl önce aldığım bir hisseden elimde kalan son hisseleri verdim, şuanda tek hissem sarı civcivim Vakıfbank ile devam ediyorum, ama kimseye al yada sat diyemem, öz abim bile Vakıfbank almıyor/almadı, yani bende yeni bir hisse yok (:
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Canım başlık sakinleri..

Tüyo kaynaklarım, öyle ya da şöyle tükendi, bitti/gittiler diyelim..

Yatırm tavsiyesi olmaksızın, Eğitim ve Bilgi amaçlı alışlar yapmak istiyorum..

Önerebileceğiniz senetleri, önerin da...

Saygılar...
    Çınar hocam hoş geldiniz...

Ben uzunca bir süredir piyasalardan uzağım. Kendimi yazılım işine verdim. Bu aralar o da ağır geldi ve yoruldum, şimdi dinlenme modundayım...

O nedenle hisseler hakkında hiç bir fikrim yok. Genel olarak ise, endeksin Eylül ayına kadar yatay dalgalı seyredeceğini düşünüyorum. Hisse bazlı olarak da geride kalmış sığ hisselerde hareket oluyor ve olmaya devam edebilir...

2024 senesi herkes için zor geçecek. O nedenle bu sene Eylül 'den sonra 2024 'ün 2. yarısına kadar ne yaparlarsa o kadar olacak...

Sonrası karanlık gibi görünüyor...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...
    Hayırlı Cumalar Sayın T/A ...

6. Hayırlı Cum'a lar dostlar..

Yol gösterimleriniz için de ayrıca teşekkürler..

Her bir bilgi kırıntısı çok önemli.. Sağolunuz..

Buralardan Dal komutlarınız için bekliyor olacağım..

Aşağılanmış depremzede modundaki ürkekliğimden; gelirgeçer sonuç ve cimbom katkıları dışında, inanın verdiğiniz küçücük bir selam bile yüzümdeki tebessümü ve genel moral modumu artırarak sıyrılıyorum..

Daim sevgi ve Saygılar..

7. BİST 100 Kırmızı kesikli çizgi 5300 kahve kanal çizgisi 5420 civarı. Bu iki seviye üzeri haftalık kapanışlar görmeden fazla beklentiye girmemek gerekir bu çizgilere göre diye düşünüyorum.
    Altta siyah kesikli çizgi 4600 civarı.

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

USD haftalık.

USD/TRY 1.5 yıl geçmiş aradan 21.40 üzeri haftalık kapanışlar da, turuncu trend 25 tl.

Sayfa 886/1044 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •