Sayfa 892/1044 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Abiler Merhaba müsaitseniz eğer Uluun birkaç cümle bişeyler karalar mısınız ? Saygılar...

PlanDemi muhabbetine ciddi yukarı sürülen gıda hisselerinden biri, yeni alım yapmak için bir sebep varsa ben bilmiyorum, ben hisselerde aylık grafiğini açıp böyle 3-5 hatta 10 yıllık falan bakıyorum bazende dolar bazlı bakıyorum, alıp almama kararı size ait
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Abiler Merhaba müsaitseniz eğer Uluun birkaç cümle bişeyler karalar mısınız ? Saygılar...
    ULUUN...

Sadece tekniğe göre yorum yapacağım. Başka yönlerden incelemedim, inceleyecek zamanım da olmadığı için sadece teknik olarak değerlendirebilirim...

Son günlerde güzel hareketler yapmış. Fibo %50 seviyesine kadar geri almış. Burada dinlenmesi ve düzeltme yapması normal. Ben olsam 26.xx seviyelerine kadar düşmesine müsâde ederdim. Artık sahibi ne yapar onu bilemem...

Haftalık bazda çok güzel duruyor ama önce dediğim düzeltmeyi yapması gerekiyor. Zamanında güzel hareketleri var. Yeniden tekrarlayabilir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Ortalık karışık dikkatli olun. 1-2 hisse ile endeks mühendisliği yapılıyor. Bayram öncesi maldan çıkış daha sonra toplama gibi de algılanabilir. Uzun vadeciler kahve ciura keyfine devam edebilir. Tazeler ortaya çıkmasınlar bence ayranım döküldü olabilecek kadar nazik bir ortam. Haydi rastgele
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

5.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Ortalık karışık dikkatli olun. 1-2 hisse ile endeks mühendisliği yapılıyor. Bayram öncesi maldan çıkış daha sonra toplama gibi de algılanabilir. Uzun vadeciler kahve ciura keyfine devam edebilir. Tazeler ortaya çıkmasınlar bence ayranım döküldü olabilecek kadar nazik bir ortam. Haydi rastgele

Selim hocam yıktın piyasayı yine...

Şaka bir yana anlamsızca ve hızla çıkan piyasa azıcık geri geldi, Viop başlığında yazmıştım; sözde KK seçimi kazanacak diye artan Kchol RTE seçilmesine rağmen tekrar yukarı gitti, o yüzden borsada bir çok şey hikaye, adamlar yazıp yazıp bize okutmaya çalışıyorlar, 8/10 TL lik hisse olmuş 180 TL hala millete onu aldırmaya çalışıyorlar...

Neyse onlar da işlerine bakacak tabi, bizde kendimize bakalım
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ULUUN...

Sadece tekniğe göre yorum yapacağım. Başka yönlerden incelemedim, inceleyecek zamanım da olmadığı için sadece teknik olarak değerlendirebilirim...

Son günlerde güzel hareketler yapmış. Fibo %50 seviyesine kadar geri almış. Burada dinlenmesi ve düzeltme yapması normal. Ben olsam 26.xx seviyelerine kadar düşmesine müsâde ederdim. Artık sahibi ne yapar onu bilemem...

Haftalık bazda çok güzel duruyor ama önce dediğim düzeltmeyi yapması gerekiyor. Zamanında güzel hareketleri var. Yeniden tekrarlayabilir...

Bugün itibâri ile belirttiğin fiyat olan 26.xx seviyesi an itibârî ile 26.80 olarak görülmüştür...

Demek ki, sahibi de benim gibi düşünüyormuş...

Bundan sonrasını yine sahibi bilir, benden bu kadar. Nasılsa ilgilenen kalmadı herhalde artık...!

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sen zaten buradasın Lütfü hocam, sultan selim kayıp beyaz atlı yok, İzcan yok, Alyel ablamız vardı.
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku

Alyel hanım ailesiyle ilgilendiğini yazmıştı en son yanlış hatırlamıyorsam, tabi emekli de olmuştu.

Hatır soranlarınız eksik olmasın.
    Babacığımı kaybettik yakın zamanda.
    Anacığımın da ciddi sağlık sorunları var, haftaya memlekete gidip alıp getireceğim yanıma, birlikte yaşayacağız artık.
    Arada bir uğrayıp bakıyorum dostlara.
    Küçük kızım sınava girecek bu hafta sonu, onun heyecanı var bir de.
    Kendinize iyi bakın.

Sayfa 892/1044 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •