Sayfa 895/1044 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Değerli başlık sakinleri hayırlı cumalar,

...

Asıl şey etmek istediğim başka Sevgili Çınar Hocam akşam şööle bi baktımda siz İSFIN i accık yolmuş hatta adamın paracıklarını da almışsınız.
    Ayıp olmasın diye geçici bir temas sağlanmıştı İŞFİN ile doğrudur.. 7 üzerine atmıştı daha ilk günümde.. Helalleşmiştim..

Diğer eski dostlar accaip trip attılardı ama neden bize ilgisizleştin diye..

Gönüllerini şiddetle almak zorunda kalmıştım Küçük Ayşenin ve FORVET köylümsü tanıdığın..

Güzel karşıladılar sağolsun.. İzleyip de takılanlar da nasiplenmişlerdir umarım..

Bugün büyük ölçüde vedalaştım kendileriyle.. Umduğumun fevkinde samimi davranıyorlardı..

Şaka bir yana, siz değerli uzmanlarımızdan acık yorum ve görsel destek istesem yeni önerilen birinin gbt si lazım..

EKSUN..

Saygılar..

2. Aman sevgili üstadlarım.. Başlık sukünetine devam..

Mart'da yeni halka arzlardan mış.. Bilgi beceri bulunmazmış..

Kaynağımı test açısından izlemeye aldım, efsunlanmış Eksun'u..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku

EKSUN..
    Ahh Hocamm !!!!!!

https://youtu.be/hVTay_bV4H8
    Son düzenleme : selimtogrul; 16-06-2023 saat: 16:41.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Değerli başlık takipçileri,

Çoluğu ve çocuğu için emek harcayan, ter döken, gecesini gündüzüne ekleyen tüm babalarımızın babalar günü kutlu olsun, sonsuzluğa uğurladığımız değerli babalarımıza da Rabbimden rahmet ve mağfiret temenni ederim.

Değerli abilerim, rejiden gelen uyarı üzerine yapılan görsel çalışmalar sonucunda VAKBN taki grup çalışmasına ara verme lüzumu görülmüştür, duyanlar duymayanlara uyarı yapsın lütfen, fiyatı takip edebilmek için (1) bir adet bırakabilirsiniz. Unutmayın destek diyerek çizilen çizgiler, spekülatör abimizin taşısınlar diyerek malı sattığı noktadır. Bu hususu gözönüne alarak, daha geniş bakınız grafiğe.

Sevgiler saygılar
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Yeni hafta tüm dostlara hayırlı olsun, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. Sağlıklı mutlu hayırlı haftalar dostlar.

8.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    bu güzel grafikten anladığım (ben, yanlış anlamış olabilirim) tepenin ikinci kez yoklanma olasılığı daha yüksek gibi...
    ellerinize sağlık... selamlar...
    16 Ocak günü yörük hoca ile geçen bir diyaloğumuz vardı.

Kanal dibinden tepki yapan endex, kanal ortası kesikli çizgi üzerine çıkamadı, 1 şubat günü kanal altına sarktı ve bir daha kanal içine dönüş yapamadı.
    Günlük te siyah çizgi 5.100 civarı buranın altı kapanışlarda 4.700 gibi rakamlara inme ihtimali belirir.

Sayfa 895/1044 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •