Sayfa 897/1044 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Bu da aynı dönem Takas grafiği...

İlk grafikte CIY ve IYM mevcutken, net görünmesi açısından 2. grafikte bu ikisini göstermeden çizdirdim. Son grafikte ise daha net görüntü için AKM 'yi de kaldırdım...

Bir ara XYA iyi satış yapmış ama sonra kesilmiş...

İlginç bir şekilde hisse yükselirken ANC satış yapmış, düşerken de satmış ama perşembe ve cuma alıma geçmiş. Tam bir tahta yapıcı hareketi...

Son 2 günün Takası henüz geçmedi ama son 2 gündür ANC yine satış yapıyor...!!!

Son günlerde yine GRM satış yapıyor...

Son 2 haftadır da ANC ve YAT paslaşmaya devam etmiş. Zıt kutuplar olduklarını sanmıyorum. Aynı el gibi duruyorlar...

Aracı Kurum Listesi:
    "CIY" = "CITIBANK YABANCI A.Ş."
    "IYM" = "İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "AKM" = "AK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "YKR" = "YAPI KREDİ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "GRM" = "GARANTİ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş."
    "VKY" = "VAKIF YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "ZRY" = "ZİRAAT YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "OYA" = "OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "GDK" = "GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "IYF" = "İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "FNY" = "QNB FİNANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "XYA" = "YATIRIM FONLARI"
    "ANC" = "ALNUS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "HLY" = "HALK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "OMD" = "OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "YAT" = "YATIRIM FİNANSMAN MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "HSY" = "HSBC YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "DZY" = "DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş."
    "MSA" = "MEKSA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."
    "TBY" = "TEB YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş."

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Son olarak bir de önemli gördüğüm için gün içi AKD dağılımını paylaşmam gerekiyor...

Son dakikada kapalı kapılar ardındaki harekete dikkatinizi çekmek istiyorum...

ANC ve YAT arasında yaklaşık 50bin lot mal değişimi olmuş, ANC malı YAT 'a devretmiş durumda...

Birileri aklımızla dalga geçmeye çalışıyor ama bu numaralar bayatladı artık...!!!

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...
    Sn T/A güzel dileklerinizle hep birlikte inşallah .
    Pkart konusunda nasıl 3 senedir olduysak bundan sonrada malımıza sahip olmaya devam .
    Nesipden öte köy olmaz, .Allahu teala ömür verirse bu pkart filminin sonunu görenlerden olacağım …
    Bu arada diziniz de umarım daha iyicedir .
    Saygılarımla

Alıntı Originally Posted by Buço Yazıyı Oku
    Sn T/A güzel dileklerinizle hep birlikte inşallah .
    Pkart konusunda nasıl 3 senedir olduysak bundan sonrada malımıza sahip olmaya devam .
    Nesipden öte köy olmaz, .Allahu teala ömür verirse bu pkart filminin sonunu görenlerden olacağım …
    Bu arada diziniz de umarım daha iyicedir .
    Saygılarımla
    PKART, herkesi şu ana kadar çok üzdü. Böyle olmaması gerekirdi ama "yanlış hesap Bağdat 'tan döner" hesabı mı oldu? acaba diyorum bazen kendi kendime...!!!

Öyle umuyorum ki, ilerleyen zamanlarda daha iyi olacaktır. Fakat yine de kaybettirdiği zamanı ve enflasyona göre kaybını telafi eder mi emin değilim...?! "İnşaAllah telafi eder" diyeceğim ama bugün alan birisi bizden 3 sene öne geçmiş olacak. Bunun bize ne faydası oldu/olacak...? Elbette, koskocaman bir hiç...!!!

Sanki alacak olan için mal mı yok ki, biz önden almış bekliyor olalım...!!!

Neyse artık olan oldu, elden gelen bir şey yok. Sandığın dibine attık, zamanı gelirse sandıktan çıkartır yolumuza bakar, oyuna dahil oluruz; yoksa beklesin dursun orada. Hisseyi bu hale getirenler utansın, ne diyeyim..!!!

Dizim çok şükür çok daha iyi. Ağrı devam ediyor ama en azından yürüyüş yapabilecek kadar ayağa kalktım. Az da olsa artık günlük yürüyüşlerime yeniden başladım. Allah kimseyi yatırmasın, çok zor ...

2023 Yılı Tatil ve Takas günleri...

Bayramdan önce TL 'ye dönmek isteyenler için son satış günü yarın yani perşembe günüdür...

Cuma günü yapılan satışlar bayram sonrası hesaba geçecektir...

Merak eden veya etmeyip de hatalı düşünen olabilir diye uyarı amaçlı paylaştım...

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bayramdan önce TL 'ye dönmek isteyenler için son satış günü yarın yani perşembe günüdür...

Cuma günü yapılan satışlar bayram sonrası hesaba geçecektir...

Merak eden veya etmeyip de hatalı düşünen olabilir diye uyarı amaçlı paylaştım...

Benzer şekilde kredili işlem yapanlar, Perşembe alıp cuma günü satsalar bile bir haftalık faiz ödeyecekler, zaten kredi faizleri çok yüksek
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 897/1044 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •