Sayfa 985/1044 İlkİlk ... 4858859359759839849859869879951035 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,873 - 7,880 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. DJI 2. kanal çizgisinde paytak paytak kararsız bir şekilde gidiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

VAKBN Alt kanalın katlamasını çizdim lütfü hocam, ikinci kanal ortası veya psikolik direnç önceki yüksek 15.66 geçirmediler, birinci kanal üst bandına kadar gevşedi. 14.30 veya kahve trend 14.15 altta izlenecek noktalar.

Ellerinize sağlık hocam, son dönemde tahta benim diyen spekülatif tahtadan daha kalitesiz işlemlere sahne oluyor, bu ay ikinci yılımı doldurdum tahtada, inşallah istediğimi almak için 2 yıl daha beklemek zorunda kalmam... (:
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ellerinize sağlık hocam, son dönemde tahta benim diyen spekülatif tahtadan daha kalitesiz işlemlere sahne oluyor, bu ay ikinci yılımı doldurdum tahtada, inşallah istediğimi almak için 2 yıl daha beklemek zorunda kalmam... (:
    Zaman kavramı senin hedefine göre değişir hocam

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Zaman kavramı senin hedefine göre değişir hocam
    Ben hisseyi aldıktan sonra hisse fiyatı için olumsuz bir sürü gelişme oldu ( 2 kez tahsisli sermaye artırımı gibi...), benim beklediğim hiçbir şeyde gerçekleşmedi, aslında kayıp 2 yıllık bir zaman dilimi oldu benim için, ama en azından beklediğim ve risk aldığım için kafamda belirlediğim hedef fiyata kadar tutmayı planlıyorum, burada duran paraya bir aksilik olmazsa uzun süre ihtiyacım olmayacak o yüzden bir kaç yıl daha beklemek benim için sorun olmaz, yeterki hedef fiyatıma doğru yola çıksın...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

VAKBN Alt kanalın katlamasını çizdim lütfü hocam, ikinci kanal ortası veya psikolik direnç önceki yüksek 15.66 geçirmediler, birinci kanal üst bandına kadar gevşedi. 14.30 veya kahve trend 14.15 altta izlenecek noktalar.

14.15 ile kahve trende değmiş, 14.30 kapatmış.

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

BIST/100 kanal ortası kesikli çizgi üzerine atamadı bir türlü, bugün gevşedi günlükte 8 ortalamada şuan. Satışlar devam ederse ortalama altında 7959 luk fibo yu takipte olacağız alta sarkmalarda, kanal alt bandı yaklaşık 7800 civarı.

Yarın önemli gibi gözüküyor, 7959 fibo, kanal alt bandı ve 7908 lik ortalama üçü bir arada gibi takip edelim bakalım.

7. BIST/100 günlük kanalın saatlik görüntüsü, az bir ihlal var rsi de ikili dip görüntüsü var bakalım rakamlar takip.

8. Bugün iyi dökme oldu gibi son iki saat seansı takip edemedim iyi toparlamış kanal içinde kapanış yapmış.
    Her ihtimale karşı alt kanal göz önünde olsun diye çizdim. Alt kanal orta kesikli çizgi 7.400 civarıdır.

Sayfa 985/1044 İlkİlk ... 4858859359759839849859869879951035 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •