Sayfa 794/1044 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Bunlar da TAKAS verileri...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Sayın T/A Garanti bu hafta başrolde duruyor.Sizce yeni oyuncu yada yatırımcı mi bu haftada başrolde olmaya devam eder mi? Daha farklı ayrıntı gözünüze çarpıyor mu hisseyle alakalı ?

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Sayın T/A Garanti bu hafta başrolde duruyor.Sizce yeni oyuncu yada yatırımcı mi bu haftada başrolde olmaya devam eder mi? Daha farklı ayrıntı gözünüze çarpıyor mu hisseyle alakalı ?
    Burada geçen hafta işlem hacmini oluşturan kurum, Bofa 'yı göz ardı edersek ALNUS kalıyor...

Hem Alış, hem de Satış yönlü hacimli işlemleri olmuş ama haftayı -111.566 Lot satış ve 23.4 ortalama ile tamamlamıştır...

Örneğin:

- Philip Perşembe aldı ama Cuma sattı. Hacim oluşturmak için uğraşmadı...

- Halk yatırım Philip 'in satışlarını karşıladı...

- Garanti aldı ve tuttu...

- Alnus, sanki satmak için önce çok çabaladı, cuma günü de satışa devam etti. Sürekli satan neredeyse tek kurum...

- Info da Alnus 'u yalnız bırakmadı. O da kendi çapında satmaya çalıştı...

Bu durumda Alnuş baskı kurmak için mi sattı, yoksa gerçekten mal çıkışı mı yaptı. Bence önemli olan soru bu...?

Garanti 'nin alışları sağ cep / sol cep gibi durmuyor. Birisi geldi, aldı ve tuttu gibi görünüyor...

Geçen hafta dostlarımdan edindiğim bilgilere göre tahtaya yeni bir grup gelmiş olabilir. Güçleri nedir, amaçları nedir bilemem...

Alnus, Info ve hatta İş Yatırım bu işin için de mi emin değilim?

- Sanki ilk başta baskılamaya çalıştılar ama karşıdakiler aldıkça bunlar mal kaybetmiş oldu...

- Şimdi, güç mücadelesi başlarsa iş yine uzar...

- Yok eğer Alnus ciddi ciddi satıp gidiyorsa veya bu yeni ekiple anlaşmalı ise güzel günler görebiliriz...

Benden yana sıkıntı yok. Tahtaya olumlu katkı yapan herkese, her ekibe destek olurum...

Önümüzdeki hafta neler olacak, izleyip görelim...

4. Sayın T/A çok aydınlatıcı konuşuyorsunuz yorumlarınız benim için çok değerli .Tekrar sizin yorumlarınızı okumak çok sevindirici.Yarin ola hayır ola siz boş duyum almazsınız birşey söylüyorsaniz içi doludur.Elinizi de taşın altina koyacaginizdan hiç şüphem yok .Herkes için hayırlısı ....Saygılar.

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

6. Hayırlı,mutlu,huzurlu Haftalar )

7. Yeni hafta tüm dostlara hayırlı olsun, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

PKART...

Anlık AKD...

Yeni oyuncular gelmiş gibi mi yapılıyor? yoksa gerçekten yeniler mi geliyor...?

Yeni Anlık Güncel...

Son düzenleme : T/A; 20-03-2023 saat: 11:10.

Sayfa 794/1044 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •