Sayfa 894/1044 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Babam için başsağlığı ve rahmet, annem için şifa ve kızım için başarı dileyen dostlarıma teşekkür ederim.

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Değerli başlık sakinleri hayırlı cumalar,

Seans başlangıcına yetişeyim dedim ama SGK ya uğramak icap etti. Merak işte . EYT den emeklilik başvurusunu yaptım ammavelakin ortada bişi yok. Ne arayan ne soran nede mesaj atan var. Gerçi ben Başkan ın taahhüdüne istinaden oy kullanmadım ama olsundu. Hakkımı alayım di mi ama.
    Neyse lafın bu tarafını sonra sonra şey ederiz. Asıl şey etmek istediğim başka Sevgili Çınar Hocam akşam şööle bi baktımda siz İSFIN i accık yolmuş hatta adamın paracıklarını da almışsınız. Biraz nefes alması için bence rahat bırakın. Kedi dikildiği çatıda gezer düsturunda yakalarsa affetmez. Bence artık adamın yakasını bırakın. Sİze başka bişi diyecektim. Hani en büyük spekülatörü bizim başlığın müdavimlerinden olan malum banka, yahu bizim Lütfü abinin bankası diyorum VAKBN, dün akşam seans sonuna doğru deli gibi alım geldi. Bugün bankalar ile ilgili bir toplantı olacaktı, öğleden sonra açıklama gelir. Teknik bazen sinyalleri önceden verir. (Aslında hep verir de görebilmek lazım) o yüzden sevgili Hocam VAKBN a bi uğrayın derim. Belki sizin bayram ikramiyesi oradadır.

Yukarıdaki metin içerisinde yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Sevgiler saygılar.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Değerli başlık sakinleri hayırlı cumalar,

Seans başlangıcına yetişeyim dedim ama SGK ya uğramak icap etti. Merak işte . EYT den emeklilik başvurusunu yaptım ammavelakin ortada bişi yok. Ne arayan ne soran nede mesaj atan var. Gerçi ben Başkan ın taahhüdüne istinaden oy kullanmadım ama olsundu. Hakkımı alayım di mi ama.
    Neyse lafın bu tarafını sonra sonra şey ederiz. Asıl şey etmek istediğim başka Sevgili Çınar Hocam akşam şööle bi baktımda siz İSFIN i accık yolmuş hatta adamın paracıklarını da almışsınız. Biraz nefes alması için bence rahat bırakın. Kedi dikildiği çatıda gezer düsturunda yakalarsa affetmez. Bence artık adamın yakasını bırakın. Sİze başka bişi diyecektim. Hani en büyük spekülatörü bizim başlığın müdavimlerinden olan malum banka, yahu bizim Lütfü abinin bankası diyorum VAKBN, dün akşam seans sonuna doğru deli gibi alım geldi. Bugün bankalar ile ilgili bir toplantı olacaktı, öğleden sonra açıklama gelir. Teknik bazen sinyalleri önceden verir. (Aslında hep verir de görebilmek lazım) o yüzden sevgili Hocam VAKBN a bi uğrayın derim. Belki sizin bayram ikramiyesi oradadır.

Yukarıdaki metin içerisinde yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Sevgiler saygılar.

Cümleten hayırlı cumalar,

Selim hocam EyT başvuran tanıdıklarda hep bekliyor, orada bir şeyler var ama ne var bilmiyorum...

EN büyük deyince aklıma şu efsane sahne geldi

(Video da takım elbiseli karizmatik adamın yerine, şortlu tişörtlü 1.70 lik bir adamı düşününce daha komik oluyor (

https://youtube.com/shorts/DT6XU92ze9E?feature=share
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Son trend üzeri haftalık kapanışlar yapmaya başlarsa ne olur acaba.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Son trend üzeri haftalık kapanışlar yapmaya başlarsa ne olur acaba.
    BEN BAŞLIĞIN ZENCİSİYİM ABİ.

Olmazsa neler olabileceğini tahmin etmek daha kolay

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Umarım ISFIN almamışsınızdır ..

8. Hayırlı ve bereketli cumalarımız olmuştur umarım.. Herkese derin sevgi ve saygılar..

Sayfa 894/1044 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •