Sayfa 932/1044 İlkİlk ... 4328328829229309319329339349429821032 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Beni korkuttun, adamı coşturdun... Kedisever Spekçi seni..

62.75 den verdik.. 63 üzerine atmış, resmi hazırlarken..

https://www.resimupload.org/r/7rh5sI

2. Öğle tayfası gelmiş biz akşamcıyız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Beni korkuttun, adamı coşturdun... Kedisever Spekçi seni..

Hocam adam para kazanmasın mı?
    Bizim velinimetimiz onlar. Onları sevmek hatta iyi davranmak lazım. Acımasız olmamak lazım. Onlarda ekmek yesin. Almalı vermeli ekonomi bu. Alalım - verelim ekonomiye can verelim.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

Aslına bakarsan abi hepimiz tahtacıların birer park hesabı yani taşıyıcısıyız. Bunu bilerek hareket edip tahtacıya yardım etmez isek o da oradan malı yukarı taşımaz.
    Bist30 dışındaki hisselerde gördüğümüz, trend kırılımları- formasyonlar ve çalışmaları taktacının bize göstermek istediği, ben malımı topladım hadi gelin arkadaşlar gidelim maviliklere sürelim motorlarımızı dediği veya ben malımı satacağım arkideşler gelin alın bakalım şuradan karınca kararınca sonasına bakarız dediği noktalardır. Bunu bilerek adım atarsak başarıyı bir nebze olsun yakalayabiliriz diye düşünüyorum

Sakın ha buradan yaptığımız uyarı ve alım satım yöntemlerini evde tek başınıza portföyün tamamı ile denemeyiniz.
    Kendinize bir rakam belirleyin. Bir yöntem seçin ve öyle başlayın bu yola. Aslında çok eğlenceli bir ortam. Devamlı yanan neon lambaları gibi albenisi olan bi dünya. O yüzden kendinizi kaptırmadan bunu bir iş gibi kurallarına uyarak davranın.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Öğle tayfası gelmiş biz akşamcıyız
    Vaaaay emekli yelekli teşrif edebildiniz sonunda.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

4. Market açmıs sın arka sayfada verdim onu bizde alışveriş yapıp ciroya katkı sağlasak mı acaba.

5. Hayırlı günler, bol ve bereketli kazançlar

Bir ara borsa haber sitelerinde yatırımcıların MKK daki verilerinin para karşılığında satıldığına dair haberler çıkmıştı, yada aracı kurumların yatırımcı hakkında bilgi verdiğine dair dedikodular var böyle böyle söylentiler işte (:

Sığ hisse kavramına gelince hepsi kendi içinde sığ bence, kademesinde milyon lotlar olan hisseden 100 bin lot alınca şekli şemali değişiyor, bunu koca koca banka hisselerinde ciddi miktarda para kaybederek gördüm, en azından ben böyle gördüm diyeyim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. Hayırlı günler Lütfü hocam,
    Bunların hepsini biliyoruz da burada dile getirmeyelim sıkıntı olmasın diye bir şey yazmadım.

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Hayırlı günler Lütfü hocam,
    Bunların hepsini biliyoruz da burada dile getirmeyelim sıkıntı olmasın diye bir şey yazmadım.
    Söylentiler ve dedikodular böyle hocam, yoksa bildiğimiz bir şey yok
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8.  Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Beni korkuttun, adamı coşturdun... Kedisever Spekçi seni..

https://www.resimupload.org/r/7rh5sI
    Tahtanın sahibi kesinlikle Selim... 63.85 olmuş..

Olsun ama 61.10 dan aldıran da o idi..

Sayfa 932/1044 İlkİlk ... 4328328829229309319329339349429821032 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •