Special Days Image
Sayfa 1044/1044 İlkİlk ... 445449449941034104210431044
Arama sonucu : 8351 madde; 8,345 - 8,351 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Yeşil çizgi kırılınca turuncu çizgi altta 2.51 usd yaklaşık. Altı kapanışlar başlar ise siyah çizgi 2.26 usd.

2. Bir kaç kişi veya kurumun elinde oyuncak olmuş piyasa da yön tayini yapmaya çalışıyoruz.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

İlk kurulduğu günden bu yana Matriks Downloader sayesinde verilerimi çekerdim. Son 2 yıldır anlık veri için lisansı, normal izleme lisansı ile aynı yaptıkları için aylık aylık yüksek miktarlarda ödemek gerekiyordu. Çoğu zaman lisansı almıyordum. 15 dk. gecikmeli olarak kullanıyordum...

Her nedense bu sene programı kullanımdan kaldırmışlar. Artık verileri çekemiyorum...!!!

Yaklaşık 1 hafta önce başıma gelen bu olay yüzünden şu anda kullandığım AmiBroker programına veri sağlayamadığım için daha önceki tüm çalışmalarım öylece ortada kaldı...!!!

Buna bir çözüm bulmam gerekiyor. Kolum ve boynumdaki fıtıklardan dolayı yazılım işini randımanlı yapamıyorum. Oysa yazılım yapabilsem mutlaka bir yolunu bulur, kendi verilerimi çeker kullanırdım...

Şu anda sadece izliyorum, çalışma yapamıyorum. Köklü kararlar vermem gerekecek...!!!???

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İlk kurulduğu günden bu yana Matriks Downloader sayesinde verilerimi çekerdim. Son 2 yıldır anlık veri için lisansı, normal izleme lisansı ile aynı yaptıkları için aylık aylık yüksek miktarlarda ödemek gerekiyordu. Çoğu zaman lisansı almıyordum. 15 dk. gecikmeli olarak kullanıyordum...

Her nedense bu sene programı kullanımdan kaldırmışlar. Artık verileri çekemiyorum...!!!

Yaklaşık 1 hafta önce başıma gelen bu olay yüzünden şu anda kullandığım AmiBroker programına veri sağlayamadığım için daha önceki tüm çalışmalarım öylece ortada kaldı...!!!

Buna bir çözüm bulmam gerekiyor. Kolum ve boynumdaki fıtıklardan dolayı yazılım işini randımanlı yapamıyorum. Oysa yazılım yapabilsem mutlaka bir yolunu bulur, kendi verilerimi çeker kullanırdım...

Şu anda sadece izliyorum, çalışma yapamıyorum. Köklü kararlar vermem gerekecek...!!!???

gecmiş olsun.....Allah Saglık versin

Yönetimin isteği üzerine yeni sayfaya taşınıyoruz...

Sistem Takibi - III

olarak devam edeceğiz...

Sayfa 1044/1044 İlkİlk ... 445449449941034104210431044

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •