Sayfa 811/1044 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Umarım istediğiniz sonuçlara ulaşırsınız.

Alıntı Originally Posted by YakupK Yazıyı Oku
    Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Umarım istediğiniz sonuçlara ulaşırsınız.
    Çok teşekkür ederim...

İnşaAllah başarılı olurum... Gidebildiğim kadar gideceğim. Bu çalışmların benzeri olsa alıp oradan hazır kullanırım ama yok mâlesef...

Neden böyle işe yarar şekilde veriler sunulmaz ki, anlamış değilim. Bulmaca çözdürüyorlar, bizlere...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Az önce 497 tane hisse için günlük takas güncellemesi yaptım...

Ben 3-5 dk. sürer zannediyordum ama 0:30:53 dk. sürdü. Bunun sebebi de sürekli SSD üzerinde kayıt, sıralama ve düzenleme işlemleri olduğundan. İndirme işlemi o kadar zaman almıyor. İşin çapı düştü ama son noktada düzenleme ve kayıt olduğu için bunu ister 1 gün, ister 100 gün için yapsın geçen süre yaklaşık aynı olacaktır...

Güncellemeleri gerekirse haftada bir yaparım. Takip listesi oluşturup, günlük olarak sadece o listeyi güncellerim. Herkese açabilirsem de o zaman 30 dk. çok da bir önem arz etmez...

Amaç başarmak ve hizmet etmek olduktan sonra, gerisinin bir önemi yok...

PKART...

1:30 dk. sonundaki durum...

Alnus, Sat-Al yaparak maliyetini bayağı düşürmüş. Aynı ekipten olduklarını düşünüyorum. Ekibin başı Alnus gibi görünüyor. Kötü adam rolü Alnus 'un...

Yeni hareketin öncüleri...

6. Umarım beklediğimiz Babayiğit(Babayiğitler) gelmiştir.Saygılar.

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Umarım beklediğimiz Babayiğit(Babayiğitler) gelmiştir. Saygılar.
    Tam karar veremedim ama sanki bir çekişme var. Kim galip gelirse, o yöne kıracak gibi görünüyor...

Piyasada dolanan bilgilere göre hissede operasyon hazırlığı yapılıyor. Bakalım ne zaman başlayacak ve devam edebilecekler mi?

Sürekli birileri taş koyup duruyor. Taş koyanların mallarını almadan bu iş olmayacak gibi duruyor...

Sayfa 811/1044 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •