Sayfa 733/1044 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Sayın T/A rica etsem birde teknosaya bakar mısınız ?Saygılar...
    TKNS...

Yıllarca toplanan ve sonrasında operasyona geçilen hisselerden birisi...

Sayın Keko bu hisseyi keşfettiğinde çok ucuzdu. Onu tebrik ediyorum. Fakat artık kısa vade için ucuz diyemeyiz. Yeni alımlar çok riskli sonuçlar doğurabilir. Fakat elinde olanlar için henüz ciddi bir sıkıntı yok...

28.62 altına sarkmadıkça yükseliş devam edebilir. Hisse toplu ve sığ olduğu için sert hareketler yapabiliyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

TKNS için analizi biraz daha ilerletmek gerekebilir. O nedenle aşağıya bir grafik daha ekledim...

Grafiğe göre 42 - 45 bandında orta vade bir realizasyon yaşanabilir. Şimdilik hedef burası gibi duruyor. Daha uzun vadede daha güzel yerlere de gidebilir ama önce buraları görüp düzeltme yaptığını görmek lâzım. Bu tip hisselerde son alıcı olunca yıllarca bekletebilir...

Operasyon yapılan hisselerde teknik bakmak çok daha zevkli oluyor. O nedenle bir adım daha ileri gidip orta vade grafiğini de hazırladım...

Olası hedefler 35.x ve 67.x seviyeleri olarak görünüyor...

Aylık çalışma aşağıdaki gibidir. Şu anda kanal üst bandına değmiş durumdayız. O nedenle günlükte olumsuz bir sinyal bakıyoruz. Olumsuz bir durumda kenara çekilip beklemek daha mantıklı görünüyor...

Peki hiç düşündünüz mü?

- Operasyon hisselerinde neden tekniğe çok önem veriliyor. Teknik daha güzel çalışıyor....!!!

İşte bunu anladığımız zaman operasyon hisselerinde terste kalma olasılığı azalıyor...

5. T/A abim paylasimlarini gormek sevindirici. Bu tarz analizleri bulmak gerçekten çok zor emegine sağlık. gedza yada bakabilir misin musait bir zamanda?

6. Sayın T/A tekrardan hoşgeldiniz, gidişiniz bizi bir hayli üzmüştü. Biliyorsunuzki meyve veren ağaç taşlanır,heleki kendi ağacında meyve olmayı versin kolunun komşunun dalını budağını kırmak isteyen insan tipleri var. Benim anlamadığım borsanın duygularını kontrol edebilen insanların kazanç sağlayabileceği biryerken,bu kadar profesyonel işler yapıp bukadar duygusal neden davranıyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    T/A abim paylasimlarini gormek sevindirici. Bu tarz analizleri bulmak gerçekten çok zor emegine sağlık. gedza yada bakabilir misin musait bir zamanda?
    Teşekkür ederim sayın bidbas...

Benim tarzım biraz farklı oldu için çok yadırgandığım oluyor. Ben de bir türlü alışamadım. Duygusal bir yapım olduğu için hemen etkileniyorum...

GEDZA 'ya gelecek olursak...

Hisse çok güzel bir hisse ama dinlenme döneminde yatırımcılarını biraz üzdü. Şimdi artık yeni zirvelere doğru yola çıktı...

Yine kısa vade bakacak olursa fincan/kulp formasyonu görülüyor. Eğer logaritmik devam edecek ise henüz hedefe daha yolu var ama lineer olarak baktığımızda 37.x ile hedef gerçekleşmiş durumda... Logaritmik hedefi ise 45.xx seviyesinde bulunuyor...

Bu durumda geçici ve kısa süreli bir geri çekilme normal karşılanmalıdır. Dikkat edilmesi gereken ise; geri çekilmenin yükseliş formasyonunu bozmaması gerekliliğidir...

Öyle görünüyor ki, bir süre dinlendikten sonra yukarıya yeniden yönelecektir...

Bu da GEDZA logaritmik grafik...

Sayfa 733/1044 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •