Sayfa 607/1044 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. İsonilce dün aynı konuda ablamla konuştuk, 3-4 ay sonra mobilya alacak parayı dolara mı bağlasam dedi bende kendin bilirsin şuan ekonominin başındaki adam bile ne olacağını bilmiyor bende ne desem yalan dedim, sonra dolar almak için mobil bankacılığa girdi alış satış makası 40 kuruş daha başlarken bir sıfır yenik başladığın bir oyun sen bilirsin dedim, o da alamadı ama ne olacağı hiç belli değil, şuan paran mı var derdin var günleri...
    Tesekkurler Sayın LÜTFÜ Dolarda karar kıldım.15.40 tan dolar aldık hayırlısı.........Daldık Denize....Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    3-4 ay sonra almayı planladığın her ne ise eğer satmayacaksan onu al bence. Yani Lütfü abimin örneğindeki gibiyse mobilya al. Yok değilse. acil ihtiyaç dışında hiç ama hiç bir şey için para harcama ilerde lazım olabilir. Yatırım yapacağım diye düşünüyorsan eğer burada yazma bence buradakilerde enflasyona yenildi. Şimdilik.
    Tesekkurler Saygılar.......Enflasyonun altından acıkta kalan kolumuzla bir avuc dolar aldık bakalım...

3.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    Tesekkurler Sayın LÜTFÜ Dolarda karar kıldım.15.40 tan dolar aldık hayırlısı.........Daldık Denize....Saygılar
    Hayırlı olsun, inşallah bu zor günlerde sizin için doğru bir karar olur, piyasada saçma sapan hareketler oluyor maalesef
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. [QUOTE=Dandanakan;5918331]
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Kanal dibini boylayabilir. 31.490

Hayırlı Cuma 'lar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. Hayırlı Cumalar, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. Hayırlı Cumalar sağlıklı mutlu günler.

Endekse de bu hafta dikkat etmek lâzım...!!!

Görünen şeyler hiç de hoş değil...!!!

2.281 ilk fibo desteği. En azından ilk önce burası görülmeli...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Sayfa 607/1044 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •