Sayfa 624/1044 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Günaydın arkadaşlar

Üstad tatil bayramdan sonra nasipse henüz buralardayım full hisse devam modunda.

Bu yaz okulu uygulaması nerden çıktı yaw. Bırakın çocuklar tatil yapsın oyun oynasın gezsin bana para tuzağı gibi geliyor bu işler.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar

Üstad tatil bayramdan sonra nasipse henüz buralardayım full hisse devam modunda.

Bu yaz okulu uygulaması nerden çıktı yaw. Bırakın çocuklar tatil yapsın oyun oynasın gezsin bana para tuzağı gibi geliyor bu işler.
    Ben de yaz okuluna karşıyım ama bizim kız bu sene 12. sınıf oldu. Gelecek sene hayırlısı ile Üniversite sınavına girecek...

Yıllardır zaten doğru düzgün eğitim alamadılar. Bozuk bir sistemde, çarpık eğitim almaya çalışıyoruz...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Ben de yaz okuluna karşıyım ama bizim kız bu sene 12. sınıf oldu. Gelecek sene hayırlısı ile Üniversite sınavına girecek...

Yıllardır zaten doğru düzgün eğitim alamadılar. Bozuk bir sistemde, çarpık eğitim almaya çalışıyoruz...!!!
    Bizdede aynı seneye uni sınavı var kızınnnn....Stres baslayacak......Dilden girecekk...Allah kolaylık nasıp etsin hepsine ...Saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Hayırlısı olsun, inşallah başarılı olurlar kendilerine iyi bir gelecek hazırlama yolunda.

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...
    İyi haftalar üstad, bizim ekip iş adamlığına soyundu malı götürdüler herhalde keyifleri gıcır karınları tok sesleri pek çıkmıyor bu aralar.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İyi haftalar üstad, bizim ekip iş adamlığına soyundu malı götürdüler herhalde keyifleri gıcır karınları tok sesleri pek çıkmıyor bu aralar.
    İnşaAllah öyledir...

Kazanasınlar da yazmasınlar. Kaybedip de çare aramak zor...

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İyi haftalar hocam, ben bağ bahçe işleri, araba ve telefon tamiri ile uğraşıyorum birde borsa çok keyifsiz hep pahalı olanlar gidiyor ucuz olanlar daha da ucuzladığı için pek tat vermiyor
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 624/1044 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •