Sayfa 789/1044 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

PKART...

Anlık AKD görüntü...

Halen Alnus satıyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Haberle birlikte PKART tavan olmuş...!!!

İnşaAllah bu defa yine su koyuvermez. Anlaşmaların ardı arkası kesilmiyor. Kâr hanesinde yüksek rakamları da görürüz inşaAlah...

3. İnşallah sayın T/A yüzümüz gülsün artık )

4. İnşallah son 1 yilda yaklaşık 70 ml euro civari anlasma yaptı anlaşmalar 3 yillik. Yillik ciro 25-26 ml eurolar. Bildirilmeyen veya gelecek yeni anlasmalar da olduğunu düşünürsek bir level atlatacaktir Pkarta 21-22 tlari gormeyelim artık.
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Haberle birlikte PKART tavan olmuş...!!!

İnşaAllah bu defa yine su koyuvermez. Anlaşmaların ardı arkası kesilmiyor. Kâr hanesinde yüksek rakamları da görürüz inşaAlah...

5. Eylul 22 basinda 2 makinenin 6 ayda aliminin ve kurulumunun tamamlanmasi planlanmaktadir dediler. 1. makinenin kurulduğunu faaliyet raporunda gorebildik. Ayrica Faaliyet raporunda 2. makinenin alim ve kurulumunun ilk ceyrekte tamamlanmasi planlanmaktadir yaziyordu. 2. makinenin alim haberi bile gelmedi sirket yine bildigini okuyor bu konuyu da sikayet etmek gerekiyor sanırım.

Anlık PKART AKD grafiği...

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    İnşallah sayın T/A yüzümüz gülsün artık )
    İnşaAllah herkesin yüzü güler...

Çok berbat bir hisse çıktı bu PKART...!!!

İnşaAllah beklediğimize değer...

Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Eylul 22 basinda 2 makinenin 6 ayda aliminin ve kurulumunun tamamlanmasi planlanmaktadir dediler. 1. makinenin kurulduğunu faaliyet raporunda gorebildik. Ayrica Faaliyet raporunda 2. makinenin alim ve kurulumunun ilk ceyrekte tamamlanmasi planlanmaktadir yaziyordu. 2. makinenin alim haberi bile gelmedi sirket yine bildigini okuyor bu konuyu da sikayet etmek gerekiyor sanırım.
    Yönetim ile spekülatör arasında bir bağ varsa, duruma göre KAP haberini gönderiyorlardır...

Dün ne oldu da, aşağıya bastılar...?!

Demek ki bugün gelecek olan haberi biliyorlardı. "Ne alırsak, o kârdır" dediler...!!!

Sayfa 789/1044 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •