Sayfa 790/1044 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Daha once ki haberleri hep 2-3 tavan yapip mal dağıtarak kullandılar umarım aynısı olmaz. Bu sefer umutluyum izleyecegiz bakalim onlar dovmekten biz dayak yemekten sıkılmadık
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Yönetim ile spekülatör arasında bir bağ varsa, duruma göre KAP haberini gönderiyorlardır...

Dün ne oldu da, aşağıya bastılar...?!

Demek ki bugün gelecek olan haberi biliyorlardı. "Ne alırsak, o kârdır" dediler...!!!

Bugünkü hareket, son birkaç günde yaptığı saçmalıkları düzeltmeye henüz yetmemiş durumda...!!!

Yine zurna ve zırt ilişkisi mevcut... Tam kritik eşikte bekliyoruz. Ya yukarı kırıp geçeceğiz, ya da yine aşağılara süzüleceğiz...

RRG grafiğimiz bir şeylerin başlaması gerektiğini ve diplerin oluştuğunu söylüyor...

Haftalıkta henüz oluşum yeni yeni şekilleniyor...

Günlükte ise bugünkü hareket güzel bir ivme kattı. Yarına durum daha da netleşir.

Eğer haftayı geçen haftanın üzerinde kapatabilirse bu iyiye işaret olabilir...

Bu hisse gözümden çok düştü ama kendime verilmiş bir sözüm var. 11 yıl buradayım dedim, 3 yılı geçti. Ben bu yoldan dönmem. Biz de "söz, namustur"...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

PKART...

Gün sonu verilerle AKD grafikleri...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Uzun bir süredir yaz(a)mıyorum...
    Düşüncelerimi, fikirlerimi ifade edebilmek için kefaret ödemeyi göze alamıyorum. Mapusa düşmeden duygularımı ifade edebilecek cümleler kuramıyorum...Kuramadığımdan değil zinhar. Yolum mapusa düşecek diye...
    Ne demektir bu Allaşkına!!! " kahvaltı veremediğimiz yerler var "

Bazı olaylar insanların hayatlarında değişiklikler olmasına sebep olur. Beni çok etkiledi açıkçası...Deprem...
    Bir süre daha sanırım saha kenarından izlemeye devam edeceğim..

Ama şunu söylemezsem çatlarım..

Değerli üstadım,
    Sizi, bitmek bilmeyen enerjinizi ve her seferinde yeniden başlayabilme arzunuzu tebrik ediyorum... Saygılarımı sunuyorum.

"Arılar, sineklere balın .oktan daha iyi olduğunu açıklamaya çalışmakla vakit kaybetmezler"
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

5.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Uzun bir süredir yaz(a)mıyorum...
    Düşüncelerimi, fikirlerimi ifade edebilmek için kefaret ödemeyi göze alamıyorum. Mapusa düşmeden duygularımı ifade edebilecek cümleler kuramıyorum...Kuramadığımdan değil zinhar. Yolum mapusa düşecek diye...
    Ne demektir bu Allaşkına!!! " kahvaltı veremediğimiz yerler var "

Bazı olaylar insanların hayatlarında değişiklikler olmasına sebep olur. Beni çok etkiledi açıkçası...Deprem...
    Bir süre daha sanırım saha kenarından izlemeye devam edeceğim..

Ama şunu söylemezsem çatlarım..

Değerli üstadım,
    Sizi, bitmek bilmeyen enerjinizi ve her seferinde yeniden başlayabilme arzunuzu tebrik ediyorum... Saygılarımı sunuyorum.

"Arılar, sineklere balın .oktan daha iyi olduğunu açıklamaya çalışmakla vakit kaybetmezler"
    Selim hocam sizin imzanızda yazan ....acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir... İşte o geçmiş asla geçmemeli bence çünkü o geçmiş beni ben yapan şeylerdir, yaşanmamış yada yaşamamış olmayı dilediğim şeyler bile beni bugünkü ben yapan şeylerdir aslında, belki o acılar geçmişimde olmasa belki bugünkü bende hep eksik olurdum, bir çok olay ve duygu yaşanırken acı verse bile, bize mutlaka bir şeyler katıyor, ama kimine sivrisinek saz oluyor kimine de sazı .oksalar az geliyor, onlara da yapacak bir şey, Allahtan bulsunlar...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Yeni yaptığım çalışma ile 2 tarih arasındaki AKD verilerini de grafiklendirmeyi başardım...

Zor değildi ama kodunu yazmak zaman alıyordu, biraz gecikmeli de olsa hazırladım...

Aşağıdaki grafik 10 günlük PKART AKD grafiği...

O kadar işlem olmuş ana NetLOT miktarları çok komik durumda...

Zaten hareket diyebileceğimiz durumlar şu son 3-4 günde oldu...

İlk grafik ToplamLOT 'a göre sıralanmış grafik, diğeri ise NetLOT 'un mutlak değerine göre sıralanmış grafiktir...

Aslında her 2 grafik de aynı şeyler ama sadece bakış açısına göre farklılık arz ediyor...

PKART...

Görünen o ki, hissede el değişi yaşanıyor olabilir... Hiç hesapta olmayan kurumlar iş başında...!!!

Hiç görülmemiş hareketler oluyor... Dün alanlar, bugün sattı...!!! ALNUS zaten sata sata bitiremedi...!!!

Anlık AKD...

B şekilde de ToplamLOT miktarına göre dizip görebiliriz...

Sayfa 790/1044 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •