Sayfa 796/1044 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Taniyan varsa arasin ne kadar mal istiyorlarsa payimiza duseni verelim de bitsin bu eziyet Herkes elinde ki malin yuzde 20 sini verse yeter mi
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Satıcı arıyorlar...!!!

Satan olmazsa, bu film böyle devam edip gidecek gibi duruyor...

Belirli bir miktar malı almadan operasyona başlayamazlar...!!!

2. Yok Sayın T/A satıcı yok neden bunu anlamak istemiyorlar ? Kim satar 10 bin,20 bin,30 bin lotu olan adam satar ama onlarda satmıyor paraları pul oldu zaten .Bu işe birilerinin dur demesi lazım artık !!!

3.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Taniyan varsa arasin ne kadar mal istiyorlarsa payimiza duseni verelim de bitsin bu eziyet Herkes elinde ki malin yuzde 20 sini verse yeter mi
    Hehehe Sayın T/A büyüğümüz olarak sizi vekil etsek sizinle irtibata geçseler ne dersiniz ) saygılar...

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Hehehe Sayın T/A büyüğümüz olarak sizi vekil etsek sizinle irtibata geçseler ne dersiniz ) saygılar...
    Sayın thejackalav. varken bana düşmez...

Ben sıramı beklerim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Taniyan varsa arasin ne kadar mal istiyorlarsa payimiza duseni verelim de bitsin bu eziyet Herkes elinde ki malin yuzde 20 sini verse yeter mi
    Küçüklerle işi yok, adamların derdi büyüklerle...

İleride başlarına bela olabilecek lotları piyasadan çekmeye çalışıyorlar...

Bir nebze olsun başardılar. Zaman içerisinde devamı gelirse çok iyi olur...

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sayın thejackalav. varken bana düşmez...

Ben sıramı beklerim...
    Sayın Kalav ceza yediğinden beri ortalıkta yok ama Hissenette yazıyor. Siz kendi sayfanızda mücadeleye devam ediyorsunuz.(Şahsi fikrimdir ne sizi tanırım ne Kalavı.)Saygılar.

7. Kalanı da Nisan sonu mayis başı ilk çeyrek bilanco ve secimle hallederler artık
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Küçüklerle işi yok, adamların derdi büyüklerle...

İleride başlarına bela olabilecek lotları piyasadan çekmeye çalışıyorlar...

Bir nebze olsun başardılar. Zaman içerisinde devamı gelirse çok iyi olur...

Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Kalanı da Nisan sonu mayis başı ilk çeyrek bilanco ve secimle hallederler artık
    Adamların şimdilik aceleleri yok gibi. Sabırla toplamaya devam ediyorlar...

Tek işlem yaptıkları hisse bu olmadığı için, bundaki toplamanın bitmemiş olmasının adamlara bir zararı olmuyor...

Bilâkis diğer taraflardan kazandıklarını burada ucuz fiyatlı buldukları malı alarak değerlendiriyorlar. O nedenle zamansal sıkıntıları da olmuyor...

Sayfa 796/1044 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •