Sayfa 844/1044 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Sayın T/A çok geçmiş olsun ....Herkese Günaydın ....
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Üstadım geçmiş olsun. Sağdan soldan ... Şu parçaları değiştirme işini becerebilseler ne güzel olacak. İşe yaramayan bozulanları hemen değiştirirdik. Sebepsiz yere gülmedim. Şimdi beyaz atlım burada olsaydı hemen şeyederdi.
    Teşekkür ederim...

Az önce doktordan geldim. Kesin çözüm ameliyat diyor. Menüsküs parçalamış durumdaymış...!!!

1 aylık tedavi uygulayacak ama sadece rahatlamak içinmiş. Sonrası kaçınılmaz son...

Keyfim pek yok. Öylece uzandım boş boş yatıyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Az önce doktordan geldim. Kesin çözüm ameliyat diyor. Menüsküs parçalamış durumdaymış...!!!

1 aylık tedavi uygulayacak ama sadece rahatlamak içinmiş. Sonrası kaçınılmaz son...

Keyfim pek yok. Öylece uzandım boş boş yatıyorum...
    Geçmiş olsun üstadım.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. Geçmiş olsun sağlıkla geçer bu da İnşallah.

4. Üstad Pkart son 2 günle ilgili 2 kelam eder misiniz ? Saygilar...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun üstadım.
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun sağlıkla geçer bu da İnşallah.
    Teşekkür ederim...

Bu defa da geçer belki ama durum gittikçe kötüye gidiyor. Ayak olmayınca spor, spor olmayınca sağlık olmuyor...!!!

Çocuğun üniversite sınavı var. Haziran 17 'den sonra bir ihtimal ameliyat olabilirim. Kesin çözüm mü sanmıyorum ama şu an için başka çözüm görünmüyor...

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Üstad Pkart son 2 günle ilgili 2 kelam eder misiniz ? Saygilar...
    Ondan önce dün sorduğun FORMT için birkaç grafik paylaşayım, daha sonra PKART için bir şeyler yazmaya çalışırım...

FORMT...

Yılbaşından bu yana olan Takas değişimi...

FORMT için fiyat grafiğine baktığımız zaman hedef olarak,

- 3.14 - 3.20 bandı arası görünüyor...

Bu durumu üstteki osilatör de destekliyor...

Hisse eğer bu direnci hızlıca kopup geçmezse buradan bir düzeltme yaşaması kaçınılmaz gibi görünüyor...

Tekrar 2.70 seviyelerini görebilir...

Son düzenleme : T/A; 25-04-2023 saat: 21:03.

Hissenin aşağıdaki haftalık grafiğine baktığımız zaman, 2021 Nisan ayından 2022 Mart ayına kadar toplandığı görülüyor...

Fiyat olarak 4.55 'de bir çanak var. Bir şekilde zaman içinde bu çanağı tamamlayacaktır...

Detaya bakmadım ama hissede bir bölünme söz konusu olmuşa benziyor. Bilgisi olan yazarsa o tarihleri parçalar, ona göre takas paylaşırım. Yoksa tüm kurumların takası artmış görünüyor...

GDK sürekli satmış. Bu durumda onun bitmesi ile operasyon başlamışa benziyor...!!! Ya da öyle gösteriliyor...!!!

Sayfa 844/1044 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •