Sayfa 814/1044 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Üstad bu Alnus ile Marbas in yaptiklari ceza gerektirebilir mi? Saygilar
    Aslında ceza verilecekse bunlara verilmesi gerekir. Bir gün birisi alıyor, ertesi diğeri satıp, ötekisi alıyor...

Aynı malı ortada dolandırıp duruyorlar...!!!

Bugünkü alan satana dikkatlice bakmak lazım. İşte bunlar bu hissenin oyuncuları. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Ortaya alacak yeni oyuncu bulamıyorlar...!

Daha önce de söyledim, bunlar büyük lotlu olanları oyuna bu fiyatlardan çekmeye çalışıyorlar ama başaramıyorlar. O nedenle de işler uzayıp gidiyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Bu tebliğ uygulayanlar bir zahmet bankalarıda incelesin, orada daha bol ceza kesip daha çok kazanç sağlayabilirler... Spekülatif tahtaları hiç yazmıyorum bile, onlar ayrı bir dünya...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Aslında ceza verilecekse bunlara verilmesi gerekir. Bir gün birisi alıyor, ertesi diğeri satıp, ötekisi alıyor...

Aynı malı ortada dolandırıp duruyorlar...!!!

Bugünkü alan satana dikkatlice bakmak lazım. İşte bunlar bu hissenin oyuncuları. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Ortaya alacak yeni oyuncu bulamıyorlar...!

Daha önce de söyledim, bunlar büyük lotlu olanları oyuna bu fiyatlardan çekmeye çalışıyorlar ama başaramıyorlar. O nedenle de işler uzayıp gidiyor...
    Herkes eşittir ama bazıları daha eşittir, belki 15 Mayıs'tan sonra düzelir...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Herkes eşittir ama bazıları daha eşittir, belki 15 Mayıs'tan sonra düzelir...
    "Borsa, kim kime ..." olayı bizzat yaşanıyor...!!!

Gücü yeten, yetene...!!!

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    "Borsa, kim kime ..." olayı bizzat yaşanıyor...!!!

Gücü yeten, yetene...!!!
    Maalesef herşey iyice çığrından çıkmış vaziyette, banka hisselerde bile sanki tek başına bir kişi işlem yapıyor gibi görünüyor, en azından benim izlediğim anlarda tek kişi işlem yapıyormuş gibi bir izlenim bıraktı bende...

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

PKART...

Geçen haftanın özeti...

PKART...

Mart ayı özeti...

Sayfa 814/1044 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •