Sayfa 658/658 İlkİlk ... 158558608648656657658
Arama sonucu : 5259 madde; 5,257 - 5,259 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    BA genelde taşeron hesaplarla malı toplayıp kriz durumlarında mallarını resmileştirir yıllardır bu değişmedi.Yakın zamanda alım yaparsa bilinki hem ben hisseye destek atıyorum diye yerse milleti kandırıp açıktaki malları resmileştirecektir.Bu gün endeks %1 düşerken arsan show yaptı -5 yaptı çıkarken ben son 2 yıldır 1 defa bile %5 prim yaptığına şahit olmadım.Yazık günah utanç verici 50 milyon kar getir piyasa değeri 180 milyon olması ve kendi deyimiyle şirketine 300 milyon dolar fiyat biçmesi borsanın ne kadar
    300 milyon dolar etmez

Abartmayalım lütfen

Kimin ne istediğinin önemi yok, piyasanın olası bir şirket ed değiştirmesinde ne ödeyeceği önemli

Senaryo yazmayı çok seviyorsunuz ama hisseyi satan belli (forumda açıkça sattıklarını yazdılar, bu arkadaşlar öyle ufak tefek malları olan kişiler değil), mal resmileştirmek diye birşey yok

Geçen sene ve bu sene Satanlar patron dışı insanlardı ve bu malları patron ve geri alımla aldılar
    Son düzenleme : Mavera; Dün saat: 19:54.
    Deli İken Sevmedik Severken Delirdik

2.  Alıntı Originally Posted by Mavera Yazıyı Oku
    300 milyon dolar etmez

Abartmayalım lütfen

Kimin ne istediğinin önemi yok, piyasanın olası bir şirket ed değiştirmesinde ne ödeyeceği önemli

Senaryo yazmayı çok seviyorsunuz ama hisseyi satan belli (forumda açıkça sattıklarını yazdılar, bu arkadaşlar öyle ufak tefek malları olan kişiler değil), mal resmileştirmek diye birşey yok

Geçen sene ve bu sene Satanlar patron dışı insanlardı ve bu malları patron ve geri alımla aldılar
    tamam sizimi kırıcım ben abarttım diyelim 100 milyon usd olsun yinede piyasa değeri 4 te biri olmuyormu?
    Bir gerçek var borsada sanal fiyatlama oluyor.Şirketin sizin hesaplanamınaza göre fiyatı nedir?

Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    tamam sizimi kırıcım ben abarttım diyelim 100 milyon usd olsun yinede piyasa değeri 4 te biri olmuyormu?
    Bir gerçek var borsada sanal fiyatlama oluyor.Şirketin sizin hesaplanamınaza göre fiyatı nedir?
    Ben daha önce hesabımı yapmıştım iki farklı yöntemle, şimdi yazdığınız değer bence makul benim hesabımda bunun biraz üzerinde
    Deli İken Sevmedik Severken Delirdik

Sayfa 658/658 İlkİlk ... 158558608648656657658

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •