Sayfa 748/836 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798 ... SonSon
Arama sonucu : 6681 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Her topikde bu bilmem ne hissesi derler, hepsine güler geçerim
    buna gülemiyorum topiği de hisse de bir garip

olması gereken fiyatın esamesi okunmuyor, ama 3 kuruşluk işlemlerle hisse % 3, 5 oynuyor, kademe değişmesi ise bir garip, bir kademe adım atınca ikinci adıma nefesi kesiliyor.

brüte giren, kuruşlu fiyatlarda seyreden hisseler bile böyle hareket etmiyor.
    Son düzenleme : kitapci34; 13-12-2019 saat: 22:18.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

2. Sayın kitapçı istiyorsun ki kağıdı alır almaz hisse yükselsin. Keşke senin dediğin gibi olsa. Sen dahil bu topicdeki herkes güzel kazanırdı. Ama kazın ayağı öyle değil. Bak Soros abi ne demiş: Yatırım yapmanız sizi eğlendiriyorsa, o zaman muhtemelen fazla kazanç yapmıyorsunuzdur. İyi bir yatırım sıkıcıdır.”
    Sen boş bir adam değilsin kesinlikle. Sadece sabretmeyi bilmiyorsun. Büyük yatırımcı olmak istiyorum diyorsun sürekli. Sabırsız bir büyük yatırımcı bulamazsın. Sen aldığın kagit yüzde 5 gittiği için satacak adamsın. Geçmişinde elinden kaçırdığını söylediğin hisseleri bu yüzden kaçırdın. Sermayeni erittiysen de bu yüzden erittin. Arsan olur başka hisse olur sana tavsiyem azıcık aldığın kağıdı unutman. Al ve unut, foruma da girme. Piyasa fiyatlar zaten aldığın hisseyi. Benden bu kadar. Umarım bir gün büyük yatırımcı olursun.
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Her topikde bu bilmem ne hissesi derler, hepsine güler geçerim
    buna gülemiyorum topiği de hisse de bir garip

olması gereken fiyatın esamesi okunmuyor, ama 3 kuruşluk işlemlerle hisse % 3, 5 oynuyor, kademe değişmesi ise bir garip, bir kademe adım atınca ikinci adıma nefesi kesiliyor.

brüte giren, kuruşlu fiyatlarda seyreden hisseler bile böyle hareket etmiyor.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by go4goa Yazıyı Oku
    Sayın kitapçı istiyorsun ki kağıdı alır almaz hisse yükselsin. Keşke senin dediğin gibi olsa. Sen dahil bu topicdeki herkes güzel kazanırdı. Ama kazın ayağı öyle değil. Bak Soros abi ne demiş: Yatırım yapmanız sizi eğlendiriyorsa, o zaman muhtemelen fazla kazanç yapmıyorsunuzdur. İyi bir yatırım sıkıcıdır.”
    Sen boş bir adam değilsin kesinlikle. Sadece sabretmeyi bilmiyorsun. Büyük yatırımcı olmak istiyorum diyorsun sürekli. Sabırsız bir büyük yatırımcı bulamazsın. Sen aldığın kagit yüzde 5 gittiği için satacak adamsın. Geçmişinde elinden kaçırdığını söylediğin hisseleri bu yüzden kaçırdın. Sermayeni erittiysen de bu yüzden erittin. Arsan olur başka hisse olur sana tavsiyem azıcık aldığın kağıdı unutman. Al ve unut, foruma da girme. Piyasa fiyatlar zaten aldığın hisseyi. Benden bu kadar. Umarım bir gün büyük yatırımcı olursun.

sabrettiğimde çok oldu, hisseyi 3 yıl taşıyıp sattığımın ertesi günü harekete başlayıp fiyatınıda 6 ayda 5 katlayan hissemde oldu, ben bu durumdan çok ama çok yoruldum, anlatamıyorum derdimi, geriye dönüp baktığımda hiç bir hissemi yerine koyamıyorum, psikolojim gerçekten bozuldu! haklısınız.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

4. Umarım arsan bir dönüm noktası olur senin için. Burada yazan, emek veren herkes kazansın isterim. Arsanla ilgili haftalık yorumum da şu şekilde. Hissemiz zaten bilançodan sonra çok hızlı yükseldi. Bu arada trade etmeyi bilen arkadaşlar için güzel fırsatlar vardı ve ettiler. Bazıları da bu yolda avlandilar. Bir yerde soluklanmamiz gerekiyordu ve soluklandik nihayetinde. Kimse tedirgin olmasın, yürüyecek yolumuz daha uzun. Tüm ortaklara bol kazanç dilerim. Ytd
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    sabrettiğimde çok oldu, hisseyi 3 yıl taşıyıp sattığımın ertesi günü harekete başlayıp fiyatınıda 6 ayda 5 katlayan hissemde oldu, ben bu durumdan çok ama çok yoruldum, anlatamıyorum derdimi, geriye dönüp baktığımda hiç bir hissemi yerine koyamıyorum, psikolojim gerçekten bozuldu! haklısınız.

5. Bence dün satış yedi tekrar yükselecek ama yf hareketlerinin izaha ihtiyacı var yoksa yorumlar netlik kazanmamis olur ama genel piyasaya göre ve karına gore gerçekten çok mu yükseldi burada hesap yapan kişiler sireketi çok iyi tanıyan kişiler daha iyi biliyor fakat şu anda Mayıs ve Aralık döneminde neredeyse pek çok kagit büyükler hariç Petkim ASELSAN halk gibi hariç en az %50 ortalama %70 yükseldi bu da 1.5 dan 3.43 e geldi ama haklı nedenlerle diğerlerinin pek cogundan farklı olarak şimdi kağıdı bilen ve götürecek sermaye giriyormu dün hariç her gün yabancı oranı artmış dün hariç %3.7 ye gelmiş satıcı olsa çok hızlı yukselirdi ama kağıdı satan yok büyük oranda piyasada dönen miktarı belli bu durumda yorumu piyasa ile birlikte yapmak lazım yf hareketi saçma olsada nedensiz olmaz kim biliyorsa yazarsa fevkalade iyi olur daha öncede yaptı ilk değil bu nedir ben şahsen anlamadım anlamadığım herşey beni rahatsız eder

6. Sayın desidero arsanda islem yapan iki yf var. Birisi citi ye virmanliyor aldıklarını, digeri ise yerli yatırımcı. Yerli olan yf nin bu kağıda ilk girişi degil. Daha once 1.7 de ve 2 li fiyatlardan girdi. Dün yine korkuyla elindeki 500 tane malı satmaya karar verdi ve malları kapış kapış gitti. Bi 500 tane daha satsa yine kapış kapış gider emin olun. Arsan özelinde korkulacak bir durum yok kesinlikle. Yapmamız gereken bilancoya kadar arkamıza yaslanıp beklemek
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bence dün satış yedi tekrar yükselecek ama yf hareketlerinin izaha ihtiyacı var yoksa yorumlar netlik kazanmamis olur ama genel piyasaya göre ve karına gore gerçekten çok mu yükseldi burada hesap yapan kişiler sireketi çok iyi tanıyan kişiler daha iyi biliyor fakat şu anda Mayıs ve Aralık döneminde neredeyse pek çok kagit büyükler hariç Petkim ASELSAN halk gibi hariç en az %50 ortalama %70 yükseldi bu da 1.5 dan 3.43 e geldi ama haklı nedenlerle diğerlerinin pek cogundan farklı olarak şimdi kağıdı bilen ve götürecek sermaye giriyormu dün hariç her gün yabancı oranı artmış dün hariç %3.7 ye gelmiş satıcı olsa çok hızlı yukselirdi ama kağıdı satan yok büyük oranda piyasada dönen miktarı belli bu durumda yorumu piyasa ile birlikte yapmak lazım yf hareketi saçma olsada nedensiz olmaz kim biliyorsa yazarsa fevkalade iyi olur daha öncede yaptı ilk değil bu nedir ben şahsen anlamadım anlamadığım herşey beni rahatsız eder

7.  Alıntı Originally Posted by go4goa Yazıyı Oku
    Sayın desidero arsanda islem yapan iki yf var. Birisi citi ye virmanliyor aldıklarını, digeri ise yerli yatırımcı. Yerli olan yf nin bu kağıda ilk girişi degil. Daha once 1.7 de ve 2 li fiyatlardan girdi. Dün yine korkuyla elindeki 500 tane malı satmaya karar verdi ve malları kapış kapış gitti. Bi 500 tane daha satsa yine kapış kapış gider emin olun. Arsan özelinde korkulacak bir durum yok kesinlikle. Yapmamız gereken bilancoya kadar arkamıza yaslanıp beklemek

Çok teşekkürler bende bunu merak ediyordum yf nin ve yapikredinin yabancı olup virmanladigi fikrine hakimdim zira yabancı oranı başka türlü artmaz diye düşündüm günlük alislarda görünmüyor ama oran artıyordu ama ikinci yf açıklaması tam oturdu kendi adıma çok teşekkürler ederim ,selam ve saygılar .

Sayfa 748/836 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •