Sayfa 364/364 İlkİlk ... 264314354362363364
Arama sonucu : 2909 madde; 2,905 - 2,909 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    İlk çeyrekte suveys kanalı sebepli navlun fiyat artışlarını sanırım ikinci çeyrekte görmeyeceğiz diye umuyorum.. deniz taşımacılığı hareketleniyor sanırım, liman doluluk oranlarındaki artış sebepli.. ytd.
    Okyanus Taşımacılığı - 2021 için tahminler nelerdir?
    Dünyanın dört bir yanındaki diğer sektörlerin çoğunda olduğu gibi, nakliye sektörü de Kovid19 pandemisi. Bununla birlikte, öngörülemeyen şey, işletmelerden ve alışveriş yapanlardan gelen büyük talep artışının yanı sıra, birçok ülkede havayolu şirketlerinin kargo sevkiyatlarını önemli ölçüde azaltmasına neden olan kilitlenmeler ve kısıtlamalardı. Bu, küresel salgın sırasında talebi karşılamaya çalışan birçok okyanus nakliye şirketi için yer sıkıntısına neden oldu. Tüm bu faktörler, nakliye şirketlerinin karlılığı artırırken arzı sürdürmek için işlerini dijitalleştirmeye konsantre olma ihtiyacını sürdürdü. WRS'deki rolüm, onlara bu dönüşümü sağlayacak doğru yeteneği bulmalarında yardımcı olmak ve başarımın anahtarı, Freight Forwarders'ın 2021'de karşılaştığı zorlukları anlamaktır. Aşağıdaki makale, en büyük dört zorluğu ve bunların nasıl üstesinden gelinebileceklerini gözden geçiriyor.

1. COVID-19: Yüksek Talep Daha Az Yer Demektir

2020'de uzmanlar genellikle deniz taşımacılığı hizmetlerine olan talebin düşeceği konusunda hemfikirdi. Bu, 2020'nin ilk çeyreği için geçerliydi, ancak o zamandan bugüne kadar talep istikrarlı bir şekilde arttı. Kilitlemelere rağmen, tüketim malları, KKD donanımları ve daha fazlasına olan talep arttı. Boş yelkenler ve taşıyıcıların alanlarındaki düşüş duruma yardımcı olmadı. Haftalık nakliye programlarını gemiler geride kaldığında zamanında tutmak için kullanılan kurtarma gemileri artık mevcut değil. Uzmanların beklediğinden tam bir U dönüşünde, okyanus gemileri birçok ticaret şeridindeki kapasite tavanlarını maksimize ediyor. Bu, daha yüksek spot oranları anlamına gelir. FBX Global Konteyner Endeksinin 3 Ocak 2020'de haftalık fiyatı 1.461 $ idi. 29 Ocak 2021 itibarıyla bu fiyat 4.087 $ veya önceki yıla göre% 279 artış oldu. Bu daha önce görülmemiş bir durumdu ve sektördeki uzmanları şaşkına çevirmeye devam ediyor. Bu eğilimin devam edeceği ve COVID-19 salgını azaldığında bile navlun talebinin potansiyel olarak artacağı tahmin ediliyor. (Gerçi navlun bu makalede böyle düşünülmüş)

https://www.worldwide-rs.com/blog/oc...21-19031102311 ytd

2. https://www.gazetegebze.com.tr/haber/amp/50100?
    Şişecam ‘KEHRİBAR’la Savunma sanayisinde..

Yine başladık bakalım paylaşımlara.. hayrolsun.. ytd.

Öhh, koskoca ramazan geçti, zekatlarından sayarlar dedim ama yok. Çok aç köpek görüyorum bunları...
    Son düzenleme : yoruk; 14-05-2021 saat: 19:30.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.

Artık kurban bayramını bekleyeceğiz. Ortak danaya diye umarım biz ky'e girmezler...
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.

Kurbanda bıçaklar camdan yapılacak diyorsun. Büyük beklenti
    Üstüne yatmaya devam o zaman

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 364/364 İlkİlk ... 264314354362363364

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •