Sayfa 69/124 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 545 - 552 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,345
    Yeni gördüm haberi püskürtmeli güldüm.
    Ulan yanlış hesaba para yatırmak ney??? Kamuda olsa kamu zararı yarattın diye gariban memurun anasını bellerlelerdi ama bunlar Suriyeli Hüseyini yakalamışlar. Keşke milyon dolarlık dolandıralardı diye içimden geçti.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,446
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Yeni gördüm haberi püskürtmeli güldüm.
    Ulan yanlış hesaba para yatırmak ney??? Kamuda olsa kamu zararı yarattın diye gariban memurun anasını bellerlelerdi ama bunlar Suriyeli Hüseyini yakalamışlar. Keşke milyon dolarlık dolandıralardı diye içimden geçti.

Böyle bir armatörlük olabileceğine ihtimal vermiyorum. Sebep olanın planıdır ve nemalanmıştır. İşten de atılmıştır.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,446
     Alıntı Originally Posted by seftali Yazıyı Oku
    2021 temettü ödemesi ile ilgili herhangi bir açıklama var mı? Beklenti nedir?
    Sayın seftali gecen yıl bedelsiz vermemişti yerine hissedarlara hisse başına yarımşar kilo muz gönderdiler ( alıcı ödemeli ) bu yıl da armut düşünüyor olabilirler.

4.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Sayın seftali gecen yıl bedelsiz vermemişti yerine hissedarlara hisse başına yarımşar kilo muz gönderdiler ( alıcı ödemeli ) bu yıl da armut düşünüyor olabilirler.
    Ustad yanlışın var

Bim'den püskevit ve Vişneli içecek gibi hatırlıyorum

Meyve orani en fazla %10...

Genel kurula giden arkadaşlar buradaysa beni düzeltsin

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,446
     Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Ustad yanlışın var

Bim'den püskevit ve Vişneli içecek gibi hatırlıyorum

Meyve orani en fazla %10...

Genel kurula giden arkadaşlar buradaysa beni düzeltsin
    Valla bana muz geldi anamurdan ama karadam püskevitle foto çekilmişti haklısın . Sanırım en uzun yılların yatırımcısı olduğum için muza layık gördüler ... sağ olsunlar. Bu sene de armut fena olmaz .

6. Karadam en dogrusunu yapmış

Gitti kendi gözüyle ke mal abinin atadığı tiplerin ne mal oldugunu gordu, visne suyunu icti, hisselerini sattı ve gitti...

7.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    01.04.2020

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İş Bankası yönetim kurulu üyeliğine atayacağı yeni isimleri belirledi.

Gerçek Gündem'in haberine göre Kılıçdaroğlu; Rıdvan Selçuk, Fazlı Bulut, Durmuş Öztek ve Hakan Özyıldız’ı İş Bankası Yönetim Kurulu üyeliğine atadı.

RIDVAN SELÇUK

1955 Malatya doğumlu.
    Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümü mezunu.
    1985-1987 yılları arasında A.B.D.’de Vanderbilt Üniversitesi’nde ekonomi dalında lisans üstü eğitimi yaptı.

FAZLI BULUT

Fazlı Bulut 1964 yılında Tunceli Pertek’te doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni bitirdikten sonra Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu’na girdi. ABD New Hampshire College’da iktisadi kalkınma alanında master yaptı.

DURMUŞ ÖZTEK

1953 Sivas Şarkışla doğum Durmuş Öztek, 1975 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu.

HAKAN ÖZYILDIZ

1956 Bursa doğumlu Özyıldız AÜ SBF'den (Mektebi Mülkiye'den) 1977 yılında mezun oldu. 1984-85 yıllarında ABD Boston'da Northeastern Üniveritesinde lisans üstü eğitim aldı.
    Sahte diplamali işin ehli olmayan adam bulamamıştır
    İşi ehline vereceksin hadisi şerife uymuş
    Teşekkürler inşallah birilerine örnek olur
    Sagliklar

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,345
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Seninki yine egzotik vizyonlu bir meyve olmuş Bana direkt mor/siyahi patlıcan gönderdiler. Moralim bozuldu. Gururum incindi. Psikologa gittim incınmısssıın dedi.

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Sayfa 69/124 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •