Sayfa 17/93 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 129 - 136 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Tanıdığım herkes çok yüklü talepler gönderdi. %3 altı geleceğini öngörerek kredili, vs devasa rakkamlarla talep yollandı. Bugün akşam üstü bir toplantı yaptık. İlk defa tanıştığımız kişiler vardı. Konu borsadan açıldı, ordan halka arza gelindi ve tabii ki rtilc konuşuldu. Onlarda talep yollamış ve yine yüksek rakkamlar zikredildi. Açıkçası bu halka arz için ben çok iştahlı gördüm herkesi. Nitekim ben de öleyim. Keşke %10 verseler, keşke %20 verseler... Ama imkansız gözüküyor. Dediğim gibi %2 civarı beklentim var. O da borsanın ciddi düşüşünü ve bozulan ortamı hesaba katıyorum. Yoksa %1 derdim...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Tanıdığım herkes çok yüklü talepler gönderdi. %3 altı geleceğini öngörerek kredili, vs devasa rakkamlarla talep yollandı. Bugün akşam üstü bir toplantı yaptık. İlk defa tanıştığımız kişiler vardı. Konu borsadan açıldı, ordan halka arza gelindi ve tabii ki rtilc konuşuldu. Onlarda talep yollamış ve yine yüksek rakkamlar zikredildi. Açıkçası bu halka arz için ben çok iştahlı gördüm herkesi. Nitekim ben de öleyim. Keşke %10 verseler, keşke %20 verseler... Ama imkansız gözüküyor. Dediğim gibi %2 civarı beklentim var. O da borsanın ciddi düşüşünü ve bozulan ortamı hesaba katıyorum. Yoksa %1 derdim...

bu hissede bu kadar çok büyük talepler varsa beklenti nedir.
    yüzde 1-2 düşmediğine göre.
    bu hisse bir anda arz edildi.
    ismi cismi ortada yoktu.
    bir anda çıktı.anında arz edildi.
    o kadar bekleyen arz bekleyen şirketler sırada iken.
    hemde bu borsadaki düşüşe rağmen.
    bu kadar çok büyük talep olmuş diyorsanız.
    neyse belli olur. yakında.....ytd

3.  Alıntı Originally Posted by kartalcı53 Yazıyı Oku
    bu hissede bu kadar çok büyük talepler varsa beklenti nedir.
    yüzde 1-2 düşmediğine göre.
    bu hisse bir anda arz edildi.
    ismi cismi ortada yoktu.
    bir anda çıktı.anında arz edildi.
    o kadar bekleyen arz bekleyen şirketler sırada iken.
    hemde bu borsadaki düşüşe rağmen.
    bu kadar çok büyük talep olmuş diyorsanız.
    neyse belli olur. yakında.....ytd
    ne beklentisi hocam herkes ponzide işte. %2 çok ayıp oldu,karar aldık herkese %20 mal verecez deseler şu talebin
    %90 ı bak yüzde 90 ı diyorum ,aracı kurumun kapısına yüklenir "benim talebi iptal edin ,ben girmedim kuzenim girdi" diye

%1.3 max.

10.000 lot giren 130 lot max.

son tahlilde tahminim bu.

bu da burda kalsin. dagilim olunca bakariz

daha da asagisi olmasa bari bir anlami kalmiyor

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    %1.5 gelir.

10.000 lot talep eden , 150 lot alir

genelde tutturduk, bakalim bu seferde tutturabilecekmiyiz
    %2.5 gibi bekleniyor yani 10 bin lot talep 250 lot buda iyimser olan belki %1 de olur.

6. Yüzde 2 verecegini bile dusunmuyorum

Alıntı Originally Posted by registan Yazıyı Oku
    uzun yıllar sonra tekrar deyip geldim.
    155 lot verin dedim
    bakalım ne verecekler.
    İyi ki geldim gözümüz yollarda kaldı hayırlı olsun. Artık yeni halka arz peşindeyiz🤑

8. Bu arzdan %1 ile 1.5 arası pay bekliyorum. Bundan sonraki oransal arzda düşen pay TRİLC den de az olacaktır. Eğer ki bistin düşüşü de buna eklenirse şimdiki sayıda tavanlarda olmaz.Artık cazip getiri göremeyen yatırımcı arzlara eski ilgiyi göstermezse sonraki arzlarda tekrar %2-4 arası paylar gelebilir

Sayfa 17/93 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •