Sayfa 18/93 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 137 - 144 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1. Bence yuzde 1 den de az olacak gibi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

2. Çok Teşekkür Ederim

Alıntı Originally Posted by serdar2428efe Yazıyı Oku
    Perşembe günü işlem görmeye başlar.Pazartesi kaç lot aldığınız belli olur.
    Serdar bey çok teşekkür ederim, inşallah iyi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by kartalcı53 Yazıyı Oku
    bu hissede bu kadar çok büyük talepler varsa beklenti nedir.
    yüzde 1-2 düşmediğine göre.
    bu hisse bir anda arz edildi.
    ismi cismi ortada yoktu.
    bir anda çıktı.anında arz edildi.
    o kadar bekleyen arz bekleyen şirketler sırada iken.
    hemde bu borsadaki düşüşe rağmen.
    bu kadar çok büyük talep olmuş diyorsanız.
    neyse belli olur. yakında.....ytd
    Yandaş bir firma o yüzden. ocakta başvurdu hemen onay geldi.

4.  Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Bence yuzde 1 den de az olacak gibi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yapıkredi İşbankaaı gibi önemli iki banka halka arzda yoktu. O kadar az düşeceğini sanmıyorum

5. En büyük aracı kurumlar olan ,ziraat ,iş ve yapı krediden katılım olmadı ve Ayrıca piyasalar çöktüğünden dolayı millet malda ve kredide yakalandı,benim tahminim %3-4 arası bir rakam geleceği
    Ayrıca her yerli aşı haberinde hissenin tavana gideceğini düşünüyorum.çünkü Türkiye’deki ilk aşı üretim merkezi

6. Evladiyelik Bir irma

Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Tanıdığım herkes çok yüklü talepler gönderdi. %3 altı geleceğini öngörerek kredili, vs devasa rakkamlarla talep yollandı. Bugün akşam üstü bir toplantı yaptık. İlk defa tanıştığımız kişiler vardı. Konu borsadan açıldı, ordan halka arza gelindi ve tabii ki rtilc konuşuldu. Onlarda talep yollamış ve yine yüksek rakkamlar zikredildi. Açıkçası bu halka arz için ben çok iştahlı gördüm herkesi. Nitekim ben de öleyim. Keşke %10 verseler, keşke %20 verseler... Ama imkansız gözüküyor. Dediğim gibi %2 civarı beklentim var. O da borsanın ciddi düşüşünü ve bozulan ortamı hesaba katıyorum. Yoksa %1 derdim...
    Diğer halka arzlar gibi birkaç tavandan sonra elden çıkarmak doğru olmaz, peşpeşe kap haberlerinin geleceğini ve hayal ötesi bir performans göstereceğini değerlendiriyorum. Mesela sputnik aşısının üretim hakkını alan vakıfbank yönetim kurulu üyesinin bir üretim tesisi yok aşıyı nerede ürettirecek, ihtimal bu firmanın fabrikasında ürettirecektir. Yatırım tavsiyesi değidlir, kendi kişisel görüşümdür.

7.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Yapıkredi İşbankaaı gibi önemli iki banka halka arzda yoktu. O kadar az düşeceğini sanmıyorum
    +ziraat bankası da yoktu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ziraat is ve yapi kredi katilmasin. ne onemi var

herkesin kullanabilecegi en az 2-3 !araci kurum ya da banka var bu sorun degil.

max. %1.3 - %1.5 gelecek gibi duruyor.

10.000 lotu olan 130 lot alir.
     Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    En büyük aracı kurumlar olan ,ziraat ,iş ve yapı krediden katılım olmadı ve Ayrıca piyasalar çöktüğünden dolayı millet malda ve kredide yakalandı,benim tahminim %3-4 arası bir rakam geleceği
    Ayrıca her yerli aşı haberinde hissenin tavana gideceğini düşünüyorum.çünkü Türkiye�deki ilk aşı üretim merkezi

Sayfa 18/93 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •