Sayfa 67/93 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 529 - 536 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fatih2020 Yazıyı Oku
    Suçlama diye bişey yok düzeltmeyi bende normal karşılarım ama şirket hissesinde açığa satış yasakken birileri satıyorsa şirket suç duyusu da bulunur ve tahtayı satın alarak temizler açıkçılar daha yukarıdan maliyetlenerek açığı kapatır bu olmuyorsa danışıklı dövüş olabilir dedim ytd değildir
    Fatih bey size dememiştim. Dış güçler açığa satıyor mealinde haberi sitesinde paylaşan patrona demiştim. Kap ata ata normalinde en fazla 4 katına çıkabilecek hisseyi 7 kat hoplatırken sorun yok da düşerken neden sorun olsun. Kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne niye inanmıyorsun demiş nasrettin hoca. Bu hisse de o misal.

Bofa ve deniz yatırım tavanı bozdu
    Deniz yatırım dün de tabandan satmaya çalışıyordu vay amk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bofa ve deniz yatırım tavanı bozdu
    Deniz yatırım dün de tabandan satmaya çalışıyordu vay amk

Trading range oluşmasını bekliyorum, Bu süreç 2 hafta ile 2 ay arasında surebilir, şimdilik takip edelim.

Tabana alış yazmadım dün tabandaki yığılmadan dolayı sabah taban açmayınca satış kademesinin zayıf olduğunu görünce 46 ya alım yazdım kademelerde 43.40 45 ve 46 alış imkanı verilmiş

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by Compera Yazıyı Oku
    Kağıt borsaya direkt spek olarak girdi

Çılgınlık devam ediyor.
    Sitede yayınladıkları haberi kaldırmışlar.
    Ama google önbellekte duruyor: https://prnt.sc/1195bvo

- Arzda anlaşmalı fonlara verilen mallar
    - Patronların satış için hazırladığı lotlar
    - Atılan kaplar
    - İşlem gördüğü her gün ya taban, ya tavan olması
    - Sitesinde yayınladığı haber (açığa satış var feryadı)

Aşırı çaba gösteriyorlar, patronları ve güzel ülkemin yetkililerini tebrik ediyorum.

6. Bence de patron sanki bu tahtanın spegi ama kaplarla iyi polisi oynuyor gibi

7. Bu primli fiyattan alanlar artık iyi düşünmeli. Kiminle evli kalınacak seçimidir.

Açılışta satmam gerekti kendi adıma hatalıyım

Sayfa 67/93 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •