Sayfa 70/93 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 553 - 560 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1. Gariplik OYAK'in elindeki mallardan kaynaklanıyor kısmen. Bu haberle -3 kapatmak ya acemilik ya da aç gözlülüktür başka izahı olamaz. Karşımızda, sağlık sektöründe iş yapan, güzel hikayasi olan bir şirket var umarım patron daha fazla aç gözlülük yapıp kağıdı mırdar etmez. Bugün ki hareket aç gözlü olduklarını gösteriyor. Önce yukarı taşıyarak sonra da açığa satarak kar etmeye çalıştılar ama akıllı olsalardı iki tavan yaparlardı sonrası zaten süzülürdü hisse.. Hayırlısı diyelim. Bir miktar aldım şimdilik zarardayim ama uzun süre tasimayi planlıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Sermaye artışı için 17 Mayısta SPK'ya başvurdukları açıklandı. Bu haber hiç hareket getirmedi.

Sonrasında aşı üretim haberi fiyatı 37'lerden buraya getirdi.

En baba haber, yani aşı üretimi haberinin teyidi olarak KAP açıklaması bu sabah geldi. Fiyat bir ileri bir geri, sonuçta ilginç bir şekilde eksi kapattı.

Aşı haberiyle uçması gerekirdi, ama bir gariplik var.

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    üstad geçen yıl bu vakitler ortak olduğumuz kitçimizde de aldığım günün ertesi günü 4 taban yemiştik yanılmıyorsam sonra 30 civarı tavan görmüştük birlikte. Silkeleme ve mal toplama amaçlıydı o tabanlar. Umarım bu da öyledir.

3. Bugünkü tuhaf hareketler...
    Ne desem bilemiyorum. Saçmasapan. Açgözlülük evet bu harekete yakışır.
    Bu hissenin tahtası arkasında duranlara değil de her hareketinden nemalanmaya çalışanlara geçmiş gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Bugünkü tuhaf hareketler...
    Ne desem bilemiyorum. Saçmasapan. Açgözlülük evet bu harekete yakışır.
    Bu hissenin tahtası arkasında duranlara değil de her hareketinden nemalanmaya çalışanlara geçmiş gibi.
    Meğerse dün iyi günümüzmüş.

Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Sermaye artışı için 17 Mayısta SPK'ya başvurdukları açıklandı. Bu haber hiç hareket getirmedi.

Sonrasında aşı üretim haberi fiyatı 37'lerden buraya getirdi.

En baba haber, yani aşı üretimi haberinin teyidi olarak KAP açıklaması bu sabah geldi. Fiyat bir ileri bir geri, sonuçta ilginç bir şekilde eksi kapattı.

Aşı haberiyle uçması gerekirdi, ama bir gariplik var.

Sn Amateur, sizi Rtalb'dan biliyorum orada uzun süre ky bilgilendirmistiniz. Trilc'de bir Rtalb performansı bekliyor musunuz? Orta uzun vade hissenin seyriyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by DrWho Yazıyı Oku
    Sn Amateur, sizi Rtalb'dan biliyorum orada uzun süre ky bilgilendirmistiniz. Trilc'de bir Rtalb performansı bekliyor musunuz? Orta uzun vade hissenin seyriyle ilgili ne düşünüyorsunuz?
    Merhaba Sn. DrWho,

Bu hisseyi pek tanımıyorum. Halka arzda almamıştım. Sonrasında uzun süre tavan yaptığını takip etmiştim. O zamandan beri aşı beklentisi vardı. 40 civarına inince biraz almıştım, aşı haberi çıkınca arttırdım. Herkes gibi bekliyorum. Perşembe ve Cuma günleri tam bir hayal kırıklığı idi. Bilemiyorum, belki de hisse değerinden çok fazla fiyatlandığı için gitmiyor.

RTA ile çok farklı bir durum. RTA asıl hareketini 4-5 TL fiyattan başlayarak yapmıştı. Bunda 40 TL'den bahsediyoruz. Aynı etki olmasına imkân yok.

Şahsen fiyatın buralarda kalmayacağını düşünüyorum. Belki de işlerin mutabakat anlaşmasından daha ileriye gitmesi bekleniyordur. Onun için bekleyeceğim.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Merhaba Sn. DrWho,

Bu hisseyi pek tanımıyorum. Halka arzda almamıştım. Sonrasında uzun süre tavan yaptığını takip etmiştim. O zamandan beri aşı beklentisi vardı. 40 civarına inince biraz almıştım, aşı haberi çıkınca arttırdım. Herkes gibi bekliyorum. Perşembe ve Cuma günleri tam bir hayal kırıklığı idi. Bilemiyorum, belki de hisse değerinden çok fazla fiyatlandığı için gitmiyor.

RTA ile çok farklı bir durum. RTA asıl hareketini 4-5 TL fiyattan başlayarak yapmıştı. Bunda 40 TL'den bahsediyoruz. Aynı etki olmasına imkân yok.

Şahsen fiyatın buralarda kalmayacağını düşünüyorum. Belki de işlerin mutabakat anlaşmasından daha ileriye gitmesi bekleniyordur. Onun için bekleyeceğim.
    Teşekkür ederim, kaşla göz arasında kendimi bu hissede buldum. İnatlastikca da maliyetin arttı. Beklentiler konusunda benzer düşünmekle beraber Perşembe ve cuma günlerindeki hareketler tahtanın fazlasıyla spekülatif olduğunu gösteriyor. Bu hafta dengeye oturur umarım.

8. Hayatın doğal akışına aykırı işler oluyor, ama burası borsa. Bunun gibi daha neler gördük....

Sayfa 70/93 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •