Sayfa 72/93 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 569 - 576 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1. Mevcut faaliyetleri ile 11 kuruş hisse başı kar üretebilmiş ve 10 tl dan değerlemesi yapılan firmanın senedi nasıl 3 katından işlem görüyor biri izah edebilir mi ? Bu kadar aşı varken dünyada sen lisansını alsan ne kadar kar edeceksin. Bugün %10 yaptırıp çaktılar yine. Yazık ya.

2. misal benim 1 milyon lot hissem var 4 aracı kuruma eşit dağıttım, hacmin ölü olduğu dönemde aşağıda bir noktada satış giriyorum diğer aracı kurumdan o seviyeden alım giriyorum, fiyat hızla aşağı giderken dayanamayıp satan ky elindeki lotlarıda toplayarak elimdeki lot sayısını artırıyorum, kaçtan almışım 1 tl den alamadıysam 10 tl den aldım, 10 tl ye kadar marjım var; ky silkelendikten sonra yeni sazanları avlamak için yukarıya sürüyorum kağıdı.

3. Forum bomboş, 9 gün olmuş, kimse yazmamış. Dünki hareket güzeldi. Denize gitmeden emirleri sıralamıştım. Geldim baktım, hem satmış hemde almışım. Bana 4 teklik bırakmış. Ekran başında olsaymışım, o bıraktığı 4'ü katlayacakmışım. Buna da şükür. Forumun tozunu almış oldum.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Vay arkadaş, 20 gün önceki yazımdan sonra yazan olmamış. Kapatıyoruz bu topiği ozaman. THE END
     Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Forum bomboş, 9 gün olmuş, kimse yazmamış. Dünki hareket güzeldi. Denize gitmeden emirleri sıralamıştım. Geldim baktım, hem satmış hemde almışım. Bana 4 teklik bırakmış. Ekran başında olsaymışım, o bıraktığı 4'ü katlayacakmışım. Buna da şükür. Forumun tozunu almış oldum.

5. Spk % 110 bedelsizi onayladı tüm ortaklara hayırlı uğurlu olsun

Şirketimizin 77.050.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin 315.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 84.755.000 TL bedelsiz sermaye artırımı yapılması yoluyla, %110 oranında artırılarak 161.805.000 TL'ye yükseltilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)'na yapmış olduğumuz başvurunun onaylandığını, SPK'nun 29.07.2021 tarih ve 2021/37 sayılı bülteninde duyurulmuştur.

Kamuoyuna duyururuz.2021-07-30

https://www.kap.org.tr/Bildirim/952954

7. Yazımdan sonra topik kapanacak diye korkup Kap'a açıklama yollamışlar. Hisse yükselmiş, bana da bunu değerlendirmek düştü tabill
     Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Vay arkadaş, 20 gün önceki yazımdan sonra yazan olmamış. Kapatıyoruz bu topiği ozaman. THE END

8. Adam bedelsize seviniyor ilginç. Fiyatı pahalı bulanları kandırmak için bir hamle. Psikolojik. 70 den çak millete sonra biraz daha çakabilmek için hisseyi böl. Tek bir aşı anlaşması bile yok. Yapsa bile en son haberi olur ky nın. Şeffaf olmayan hisseden uzak duracaksın ağa sonra 60-70 den aldım diye ağlamayacaksın. Adamın aşı üretmesine gerek yok ki adam 1 tl hissesini 70 den çaktı ona 10 yıl yeter

Sayfa 72/93 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •