Sayfa 69/93 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 741 madde; 545 - 552 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1. Yahu bırakın bu işleri asi uretecekmis mış.paraniza yazık etmeyin borsada o kadar güzel şirketler varken.yeni arzlara girilmez.99 yılında böyle yptilar duman oldu alanlar.ahada buraya yazıyorum 1-2 tllerde Cook beklersiniz.bir artog vardı yok diyarbakirda petrol bulmusta el altından bana bile geldi allahtan almadım.ne oldu kapandı Allah alanlara sabır versin.macerayami hasretsiniz.

Trilc hic yazan yorumlayan yokmu? Çok kötü bir hissemi bugün neden tavan yapti

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://tr.sputniknews.com/koronavir...ler-yapiyoruz/

Türk İlaç ve Serum Sanayi A.Ş. Başkanı Berat Battal, Sputnik Light aşısı ile Çumakov Merkezi'nin geliştirdiği KoviVak koronavirüs aşısını Türkiye'de üretmek için görüşme halinde olduklarını söyledi.

Sputnik'e demeç veren Battal, "Kovid-19 aşılarının üretimi şu anda çok önemli bir konu. Rus partnerlerle bunun üzerinde çalışabileceğimiz için çok gururluyuz. Görüşmelerin ana hedefinde, Sputnik Light aşısı ile Devlet Çumakov Enstitüsü tarafından geliştirilen ve Rusya'da tescil edilen üçüncü aşı olan KoviVak yer aldı" dedi.
    Görüşmelerin hızlı ilerleyeceğini umduklarını ve düşündüklerini kaydeden Battal, "İyi bir başlangıç yaptık ve sözleşmeyi çok yakında, belki bir ay içinde imzalayacağımızı umuyoruz" ifadelerini kullandı.

Rusya Başbakanı Mihail Mişustin, 20 Şubat'ta KoviVak aşısının Sputnik V ve Epivakkorona'dan sonra tescil edilen üçüncü aşı olduğunu açıklamıştı.

Sputnik V aşısının tek bileşenli versiyonu olan Sputnik Light aşısı ise 6 Mayıs'ta tescillenmişti.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4. Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/938325

Rusya Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak halkın kullanımına sunulan CoviVac isimli inaktif Covid 19 aşısı için Rusya'da yapılan görüşmeler neticesinde; İnternational Research Institute for advance Systems (IRIAS)ile aşının Türkiye'de üretilmesi , ruhsatlandırılması ve dağıtımı için yapılacak olan final anlaşmanın temel esaslarını içeren mutabakat anlaşması imzalanmıştır .
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Yahu bırakın bu işleri asi uretecekmis mış.paraniza yazık etmeyin borsada o kadar güzel şirketler varken.yeni arzlara girilmez.99 yılında böyle yptilar duman oldu alanlar.ahada buraya yazıyorum 1-2 tllerde Cook beklersiniz.bir artog vardı yok diyarbakirda petrol bulmusta el altından bana bile geldi allahtan almadım.ne oldu kapandı Allah alanlara sabır versin.macerayami hasretsiniz.

7. Bedelsiz sermaye artırımı kararı alındı 11.5.2021 tarihli kapta bu konuda bilgisi olan varmı..%110 bedelsiz kararı neden kimse tarafından yotumlanmamis ben hisseye yeni girdim geriye dönük baktığımda yeni farkettim bu süper Bor haber ama hissede nedense tepki yok

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Bedelsiz sermaye artırımı kararı alındı 11.5.2021 tarihli kapta bu konuda bilgisi olan varmı..%110 bedelsiz kararı neden kimse tarafından yotumlanmamis ben hisseye yeni girdim geriye dönük baktığımda yeni farkettim bu süper Bor haber ama hissede nedense tepki yok

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sermaye artışı için 17 Mayısta SPK'ya başvurdukları açıklandı. Bu haber hiç hareket getirmedi.

Sonrasında aşı üretim haberi fiyatı 37'lerden buraya getirdi.

En baba haber, yani aşı üretimi haberinin teyidi olarak KAP açıklaması bu sabah geldi. Fiyat bir ileri bir geri, sonuçta ilginç bir şekilde eksi kapattı.

Aşı haberiyle uçması gerekirdi, ama bir gariplik var.

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 69/93 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •